ГруальМед, медичний центр

ГруальМед, медичний центр

add_box Венерологія Дерматологія Косметологія Масаж УЗ-діагностика Подологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр "ГруальМед" - сучасний медичний заклад, що пропонує широкий спектр послуг для дорослих і дітей, зокрема дерматологічні, неврологічні, сімейні послуги та УЗД діагностику,подологію,естетичну медицину . Основні характеристики "ГруальМед": Професійний персонал: Досвідчена команда лікарів Сучасне обладнання: Останні медичні технології. Індивідуальний підхід: Персонал враховує індивідуальні потреби. Широкий спектр послуг: Дерматологія, неврологія, УЗД тощо. Сімейний лікар: Дбаємо про здоров'я всієї родини. Конфіденційність: Збереження конфіденційності медичних даних. Місія "ГруальМед": Підтримка та вдосконалення здоров'я пацієнтів - наш пріоритет. Запрошуємо до нашого центру для найкращої медичної допомоги в вашому районі.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Братиславська, 14 Бна карті
Деснянський м.Чернігівська м.Лісова

Медичний центр "ГруальМед" - це сучасний медичний заклад, який спеціалізується на широкому спектрі медичних послуг для дорослих і дітей з акцентом на дерматологію, венерологію, дерматохірургію, подологію, неврологію та сімейну медицину. Наш медичний центр створений з метою надання високоякісної та компрехенсивної медичної допомоги нашим пацієнтам, з урахуванням їхніх індивідуальних потреб та комфорту.
Наша команда складається з досвідчених лікарів, медичних сестер і терапевтів, які мають високий рівень кваліфікації і пройшли спеціалізовану підготовку в своїх областях.
Медичний центр оснащений останнім медичним обладнанням, що дозволяє здійснювати точну діагностику і проводити ефективне лікування.
Ми розуміємо унікальність кожного пацієнта, тому надаємо індивідуальний підхід до діагностики і лікування, а також враховуємо ваші потреби та побажання.
Широкий спектр послуг: Медичний центр "ГруальМед" пропонує послуги у сферах дерматології, венерології, дерматохірургії, подології, неврології, сімейної медицини та УЗД діагностики.
Ми віримо у важливість сімейного лікаря, який дбає про здоров'я всієї вашої родини. Наші сімейні лікарі завжди готові надати професійну допомогу та консультації.
Безпека і конфіденційність: Ми забезпечуємо строгу збереженість конфіденційності медичних даних пацієнтів і дотримання всіх стандартів безпеки.
Медичний центр "ГруальМед" прагне підтримувати та вдосконалювати ваше здоров'я, забезпечуючи професійну медичну допомогу та надійну підтримку. Ми віримо, що ваше здоров'я - наш пріоритет.

Дарія 19 Квітень 2024
Клініка сподобалася.
Валерія 04 Квітень 2024
Персонал клініки привітний, в клініку зверталася вже не перший раз
Наталія 04 Квітень 2024
 Клініка хороша, зауважень не було
Вікторія 02 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка.На рецепції дуже приємна жінка, черг ніде взагалі не було - це був для мене дуже такий позитивний досвід.
Серафима 13 Березень 2024
Клініка нова, все пройшло добре, швидко