Сторінка 6: Трихологи в Києві

Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Півень Альона Анатоліївна на Doc.ua
Консультація від850 грн
Альона Анатоліївна кваліфікований лікар дерматолог-косметолог. Займається лікуванням акне, постакне, розації, пігментації та ін. Підтримує красу шкіри за допомогою доглядових та ін’єкційних процедур. Допоможе не тільки в питаннях косметології, а й підбере для вас професійний домашній догляд в кожному індивідуальному випадку.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Грищенко Марина Олегівна на Doc.ua
Є фахівцем з апаратної, а також лікувальної косметології. Спеціалізується на лікуванні захворювань з дерматологічного профілю, на проведенні ін'єкцій краси, на мезотерапії без голки, RF-ліфтингу. Також приймає пацієнтів з проблемами шкіри голови.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Бойко Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в дерматології, косметології та трихології. Проводить процедури догляду за шкірою обличчя: пілінги, чищення, мезотерапію, біоревіталізацію, контурну безопераційну пластику і т.д. У лікаря більше 14 років роботи в медицині.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Петраш Анжела Антонівна на Doc.ua
Анжела Антонова - провідний фахівець клініки EDIT по ін'єкційним методикам, пілінгів і чисток в косметології, крім проблем шкіри обличчя лікує також захворювання волосистої частини голови (випадання волосся, облисіння). Регулярно проходить навчання сучасним методикам інтенсивної косметології. Є автором безлічі статей по косметології на сайтах і в виданнях «Вести», «Chercher la femme», «NOVA», «EDIT», а також відео для каналу «editbeauty» на Youtube
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Шумська-Кобзаренко Карина Миколаївна на Doc.ua
Дерматокосметолог проводить діагностику шкіри обличчя. Працює з пацієнтами за індивідуальним планом лікування акне і постакне. Спеціалізується на ін'єкційній косметології, лікуванні захворювань шкіри і волосся. Проводить мезотерапію, біоревіталізацію, корекцію мімічних зморшок і контурну пластику
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Гнатенко Яніна Олександрівна на Doc.ua
Яніна Олександрівна спеціалізується на лікуванні проблемної шкіри, пігментації, алопеції. Проводить мезотерапию, біоревіталізацію, біореволюметрію, контурну пластику, процедури лазерної та апаратної косметології, епіляцію, обгортання і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Косметолог, Трихолог, УЗД-фахівець Журик Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар працює в декількох напрямках. Напрямки роботи Вікторії Вікторівни: косметологія обличчя та тіла, гінекологія, трихологія. Спеціалізація в гінекології та косметології дозволяє виявити зв'язок між дерматологічними проблемами і гінекологією. Вікторія Вікторівна проводить терапевтичний прийом зі збором анамнезу, при потребі діагностує порушення функцій шкіри за допомогою дерматоскопія і проводить процедури, спрямовані на поліпшення стану: біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію.
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Гуменюк Світлана Михайлівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, дерматовенеролог, трихолог, спеціалізується на лікуванні різних видів алопеції (андрогенетична, дифузна, гніздова, себорейна), себорейного дерматиту, остіофолікуліту, фурункульозу, псоріазу, трихофітії, пошкодженої структури волосся. Виконує мікроскопію, трихоскопію, видалення новоутворень, мезотерапію
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Галич  Тетяна Ігорівна на Doc.ua
Тетяна Ігорівна – лікар дерматовенеролог, трихолог. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри. Також лікар проводить дерматоскопію та трихоскопію.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Корнієнко Наталія Володимирівна на Doc.ua
Займається лікуванням шкіри, волосся і дерматологічних проблем. Проводить діагностику і лікує випадання волосся у чоловіків і жінок, пропонує процедури естетичної та ін'єкційної косметології. У своїй практиці використовує сучасні методики терапії інфекційних, алергічних шкірних, венеричних захворювань
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 chevron_right