Сторінка 7: Трихологи в Києві

Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматолог, Дерматоонколог Черешньов Микола Сергійович на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, онколог, трихолог, спеціаліст з пересадки волосся. Спеціалізується на лікуванні всіх видів дерматозів, шкірних патологій будь-якого типу, видаленні новоутворень лазером та радіохвильою, косметологічних процедур з догляду за шкірою. Лікує захворювання волосистої частини голови, а також хвороби, які передаються статевим шляхом
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Чорновіл Антон Сергійович на Doc.ua
Чорновіл Антон Сергійович
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. До Антона Сергійовича звертаються пацієнти, у яких спостерігається атопічний та алергічний дерматит, нейродерміт, багатоформна ексудативна еритема, алопеція, червоний плоский лишай, мікози шкіри і нігтів, висівковий лишай, рожевий лишай Жибера, вірусні бородавки, папіломи, оперізуючий герпес, простий герпес, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, гарднерельоз, кандидоз
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог, Дерматолог Івко Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, має дорослу і дитячу спеціалізації (приймає дітей з народження). Проводить лікування дерматозів шкіри, дерматоскопію і біопсію новоутворень шкіри і їх видалення. Тріхоскопія і лікування захворювань волосистої частини голови.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматолог, Дерматоонколог Парамонова Уляна Зіновіївна на Doc.ua
Уляна Зіновіївна спеціалізується на терапії захворювань шкіри, статевих інфекцій. Володіє сучасними методами контурної пластики, ін'єкційного лікування, кріотерапії, лазерної, апаратної косметології. Проводить видалення доброякісних утворень шкіри за допомогою радіохвильового методу. Є активним учасником міжнародних наукових конференцій та конгресів в області дерматології та трихології
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматолог Петренко Анастасія Вадимівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог проводить своїм пацієнтам дерматоскопію невусів (родимок), панч-біопсію, видаляє невуси, папіломи, кератоми, бородавки, контагіозні молюски, ангіоми (судинні зірочки). Також займається чищенням обличчя (ультразвукова, комбінована), кріомасажем (обличчя, волосистої частини голови)
Лікар Трихолог, Дерматолог, Косметолог Войтів Юліана Любомирівна на Doc.ua
Юліана Любомирівна спеціалізується на діагностуванні, лікуванні широкого спектра патологій в дерматології, косметології та трихології. Застосовує лазерні технології, ін'єкційні методики терапії різних шкірних захворювань. Проводить видалення судин, новоутворень.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Грищенко Марина Олегівна на Doc.ua
Є фахівцем з апаратної, а також лікувальної косметології. Спеціалізується на лікуванні захворювань з дерматологічного профілю, на проведенні ін'єкцій краси, на мезотерапії без голки, RF-ліфтингу. Також приймає пацієнтів з проблемами шкіри голови.
Porcelain-Esthetics (Порцелян-Естетікс)
Консультация дерматолога с назначением лечения – 400 грн. Консультация дерматолога без назначения лечения – 300 грн. Трихолог — 550 грн.
вул. Отто Шмідта, 26 бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог Мартинчук Наталія Олександрівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на дерматовенерології, дерматології, трихолог. Проводить дерматоскопію, трихоскопію, плазмоліфтінг шкіри обличчя, волосистої частини голови, кріодеструкцію бородавок, папілом, радіохвильове видалення родимок, невусів, бородавок, папілом, кондилом та інших утворень шкіри
Лікар Трихолог, Косметолог, Дерматолог Труш Катерина Миколаївна на Doc.ua
Катерина Миколаївна спеціалізується на проведенні різних косметологічних процедур, які сприяють позбавленню від будь-яких проблем шкіри і голови. Лікар регулярно вивчає новітні методики інтенсивної косметології на семінарах, майстер-класах та виставках.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматолог Бойко Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в дерматології, косметології та трихології. Проводить процедури догляду за шкірою обличчя: пілінги, чищення, мезотерапію, біоревіталізацію, контурну безопераційну пластику і т.д. У лікаря більше 14 років роботи в медицині.
«ToпЛіц», центр результативної косметології
проспект Голосеевский 70на карті