Сторінка 7: Трихологи в Києві

Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Макушенко Майя Анатоліївна на Doc.ua
4.5
Майя Анатоліївна сертифікований фахівець в області дерматокосметології, ін'єкційної та апаратної косметології, проведення омолоджуючих процедур в області обличчя, шиї і волосистої частини голови
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Морозова Анастасія Ігорівна на Doc.ua
4.3
Анастасія Ігорівна спеціалізується на лікуванні всіх видів алопецій (андрогенна, дифузна, вогнищева, себорейна та ін.), захворювань шкіри, в т.ч. шкіри волосистої частини голови, порушень структури волосся і росту волосся
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Барановська  Ілона Володимирівна   на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Займається лікуванням трихологічних захворювань (себорейного дерматиту, псоріазу шкіри голови, телогенового випадіння волосся, андрогенетичної алопеції, гніздової алопеції) та дерматологічних захворювань (дерматитів, акне, розацеа, грибкових уражень, псоріазу, себореї, вірусних та бактеріальних інфекцій шкіри). Спеціалізується на проведення діагностичної дерматоскопії на апараті Fotofinder. Проводить доглядові та ін’єкційні процедури (плазмотерапія, мезотерапія, біоревіталізація). Займається видаленням новоутворень (папілом, родимок, бородавок, кондилом, міліумів, ангіом та ін.) радіохвильовим методом та кріодеструкцію рідким азотом. Лікар успішно практикує процедури з лікування шкіри голови, волосся та обличчя. Має індивідуальний підхід до кожного пацієнта та у своїй роботі керується засобами доказової медицини.
Лікар Трихолог Лисенко Олеся Володимирівна на Doc.ua
4.0
Лікар працює в напрямку естетичної трихології, стилю та перукарського мистецтва. Понад шість років в професії. Займається діагностикою стану шкіри голови, проводить скрабування, відновлення шкіри і структури волосся
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Мартинюк  Юлія  Миколаївна   на Doc.ua
4.0
Лікар-дерматокосметолог, трихолог, фахівець у галузі косметології Лікар дерматолог та косметолог з досвідом роботи результативно бореться з багатьма захворюваннями шкіри обличчя та тіла, надає професійні консультації з питань зовнішнього вигляду. Успішно лікує дерматологічні захворювання (грибкові ураження різного походження, псоріаз, себорею, акне та вугреву хворобу, дерматити). Спеціалізується на видаленні новоутворень на шкіри та дерматоскопії. У своїй практиці використовує новітні методики та інноваційні розробки. Наш фахівець успішно практикує процедури з омолодження обличчя без операційного втручання, допоможе підібрати максимально ефективний спосіб вирішення проблем зі шкірою обличчя і тіла.
Лікар Дерматолог, Трихолог Степанова Юлія Геннадіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології, трихології. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику і лікування дерматологічних захворювань, захворювань волосся. Веде прийом для пацієнтів з народження
Лікар Косметолог, Трихолог Размачаєв Сергій Анатолійович на Doc.ua
Сергій Анатолійович фахівець з лікування захворювань волосся, шкіри голови, обличчя і тіла. Лікар проводить фототрихограмма, фототрихоскопію, чищення, пілінги, мезотерапію, біоревіталізацію, плазматерапію, ін'єкції краси і масаж обличчя, збільшення і корекцію губ, видалення родимок, папілом, контурну пластику, масаж антицелюлітний, лімфодренажний, спини, кистей і стоп.
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Видра Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Олександрівна — дерматовенеролог, трихолог, косметолог. Проводить процедури, спрямовані на усунення сухості і жирності шкіри, акне, зморшок, птозу, широких пір, пігментації, тьмяного кольору обличчя. Також, лікар проводить лікування целюліту, розтяжок, в'ялості шкіри, локального ожиріння, купероза, алопеції
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматохірург Лазаренко Інна Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, косметології, дерматохірургії та трихології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, плазмоліфтинг, підбір схеми лікування. Лікує захворювання та патології такі, як: псоріаз, дерматит, екзема, себорея.
Лікар Трихолог Тралл Орк Оркович на Doc.ua
chevron_left
Показати ще 3 Лікаріautorenew
7 8 chevron_right