Ірпінь
Doctor24

Doctor24

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Doctor24 —приватна багатопрофільна клініка з послугами вузьких спеціалістів. У нас є можливість пройти УЗД обстеження, здати аналізи, послуги денного стаціонару. Однією з переваг лікарів Doctor 24 є швидкість реагування на потреби пацієнтів: виїзд лікаря та медсестри додому за 15-50 хв від моменту виклику. Також ми надаємо консультації онлайн.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
м. Ірпінь вул. Соборна 9на карті
Без района

Doctor 24 – приватна багатопрофільна клініка у м. Ірпінь, в якій ви можете отримати допомогу вузьких спеціалістів, які працюють за стандартами доказової медицини, а саме:

• Терапевта

• УЗ-діагностика
  • Аналізи
  • Денний стаціонар
  • Видача довідок

Засновник клініки, Корнутяк Анатолій Миколайович, є практикуючим лікарем й чітко розуміє яким має бути сучасний якісний медичний сервіс: вчасність, оперативність, кваліфікація та дотримання протоколів лікування.
Клініка маємо приємний дизайн всередині, зручну локацію на центральній вулиці міста, достатньо парко місць, єдиний корпоративний номер для дзвінків клієнтів, доступний прайс.

Аліна 22 Квітень 2024
Все сподобалось, дякую, звертатимуся.
Олександра 12 Квітень 2024
Гарний прийом, компетентна лікарка, дякую.
Тетяна 08 Квітень 2024
В клініці була перший раз, це найкраща клініка. Лікар, Бабірад Андрій Мар'янович, повністю все мені пояснив, я дуже задоволена прийомом
Дарина 04 Квітень 2024
Чудова клініка