Сторінка 12: Трихологи в Києві

Лікар Косметолог, Дерматолог, Трихолог Кокоріна Альона Іванівна на Doc.ua
Дерматолог, робота якого присвячена боротьбі із захворюваннями шкіри, естетичними проблемами шкіри, проведення масажу. У сферу професійної діяльності входить апаратна косметологія, мезотерапія, проведення пілінгів, ін'єкційна контурна пластика обличчя і ін.
4.5
Лікар Трихолог, Косметолог, Дерматовенеролог Макушенко Майя Анатоліївна на Doc.ua
Майя Анатоліївна сертифікований фахівець в області дерматокосметології, ін'єкційної та апаратної косметології, проведення омолоджуючих процедур в області обличчя, шиї і волосистої частини голови
MayaMi (МаяМі), клініка естетичної медицини
вул. Січових Стрільців, 42на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Трихолог, Косметолог, Дерматолог Ігнатьєва Ольга Едуардівна на Doc.ua
Пріоритетним напрямком роботи фахівця є зменшення або усунення вікових змін шкіри з використанням найсучасніших розробок з доведеною ефективністю і безпекою. Бездоганно володіє методиками ін'єкційної і апаратної косметології, які дозволяють зберегти здоров'я шкіри обличчя, тіла, волосся. Пацієнти високо цінують професійну кваліфікацію і особисту чарівність свого лікаря.
4.3
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Морозова Анастасія Ігорівна на Doc.ua
Анастасія Ігорівна спеціалізується на лікуванні всіх видів алопецій (андрогенна, дифузна, вогнищева, себорейна та ін.), захворювань шкіри, в т.ч. шкіри волосистої частини голови, порушень структури волосся і росту волосся
Клініка трихології і дерматології «МедікХеір»
Повторна консультація лікаря-дерматолога-трихолога (30 хвилин) - 499 грн
вул. Саксаганського б.125, офіс 4на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
4.1
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Барановська  Ілона Володимирівна   на Doc.ua
Займається лікуванням трихологічних захворювань (себорейного дерматиту, псоріазу шкіри голови, телогенового випадіння волосся, андрогенетичної алопеції, гніздової алопеції) та дерматологічних захворювань (дерматитів, акне, розацеа, грибкових уражень, псоріазу, себореї, вірусних та бактеріальних інфекцій шкіри). Спеціалізується на проведення діагностичної дерматоскопії на апараті Fotofinder. Проводить доглядові та ін’єкційні процедури (плазмотерапія, мезотерапія, біоревіталізація). Займається видаленням новоутворень (папілом, родимок, бородавок, кондилом, міліумів, ангіом та ін.) радіохвильовим методом та кріодеструкцію рідким азотом. Лікар успішно практикує процедури з лікування шкіри голови, волосся та обличчя. Має індивідуальний підхід до кожного пацієнта та у своїй роботі керується засобами доказової медицини.
NeoVita Центр косметології та дерматології
Консультація дерматолога - 850 грн; Консультація трихолога - 1100 грн;
вул. Анни Ахматової 32/18на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Трихолог Лисенко Олеся Володимирівна на Doc.ua
Лікар працює в напрямку естетичної трихології, стилю та перукарського мистецтва. Понад шість років в професії. Займається діагностикою стану шкіри голови, проводить скрабування, відновлення шкіри і структури волосся
Студія-школа OL
вул. Івана Франка, 30на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Мартинюк  Юлія  Миколаївна   на Doc.ua
Лікар-дерматокосметолог, трихолог, фахівець у галузі косметології Лікар дерматолог та косметолог з досвідом роботи результативно бореться з багатьма захворюваннями шкіри обличчя та тіла, надає професійні консультації з питань зовнішнього вигляду. Успішно лікує дерматологічні захворювання (грибкові ураження різного походження, псоріаз, себорею, акне та вугреву хворобу, дерматити). Спеціалізується на видаленні новоутворень на шкіри та дерматоскопії. У своїй практиці використовує новітні методики та інноваційні розробки. Наш фахівець успішно практикує процедури з омолодження обличчя без операційного втручання, допоможе підібрати максимально ефективний спосіб вирішення проблем зі шкірою обличчя і тіла.
NeoVita Центр косметології та дерматології
Консультація дерматолога - 850 грн; Консультація трихолога - 1100 грн;
вул. Анни Ахматової 32/18на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Дерматолог, Трихолог, Косметолог Мартинчук  Наталія  Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна - лікар дерматолог, трихолог, косметолог. Займається лікуванням захворювань шкіри у дорослих, інфекцій, які передаються статевим шляхом, захворювань волосистої частини голови, алопеції, лікування патології нігтів. Проводить видалення новоутворень шкіри радіоволновим методом, мезотерапію, плазмотерапію в трихології, мезотерапію, плазмотерапію в косметології і дерматології.
Лікар Дерматолог, Трихолог, Косметолог, Анестезіолог Салькова  Оксана  Вікторівна на Doc.ua
Оксана Вікторівна лікар дерматолог, трихолог, анестезіолог, косметолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри і волосся. Складає програми корекції ваги і антицелюлітні програми, детокс програми. Age- manager. Приймає дорослих і дітей з 12 років
Лікар Дерматовенеролог, Дерматоонколог, Трихолог Мартинчук  Наталія  Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна спеціалізується на дерматовенерології та трихології. Проводить дерматоскопію, ексфоліація поверхневого шару епідермісу обличчя та спини, лікування комедонів обличчя та спини, мезотерапію. Також лікар проводить радіохвильове, лазерне чи класичне видалення бородавок, папілом, кондилом, родимок, мозолів.