Сторінка 14: Трихологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Косметолог Видра Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна — дерматовенеролог, трихолог, косметолог. Проводить процедури, спрямовані на усунення сухості і жирності шкіри, акне, зморшок, птозу, широких пір, пігментації, тьмяного кольору обличчя. Також, лікар проводить лікування целюліту, розтяжок, в'ялості шкіри, локального ожиріння, купероза, алопеції
Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини ANACOSMA
При проведении процедуры в день приема стоимость консультации – 345 грн.
вул. Панаса Мирного, 17на карті
Печерськийм. Кловська
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Лабузова Руслана Юріївна на Doc.ua
Руслана Юріївна лікар дерматовенеролог, трихолог. Спеціалізується на діагностиці та лікування шкіри і її придатків. Проводить дерматоскопію, біопсію шкіри.
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Дерматохірург, Косметолог Лазаренко Інна Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, косметології, дерматохірургії та трихології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, плазмоліфтинг, підбір схеми лікування. Лікує захворювання та патології такі, як: псоріаз, дерматит, екзема, себорея.
Клиника Soft Medical
Лікар Трихолог Тралл Орк Оркович на Doc.ua
«Онко.Стоп», Міжнародний центр лікування раку
вул. Коперника, 12 дна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Косметолог Мовчан Валерий Владимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології, трихології і косметології. Проводить видалення новоутворень, дерматоскопію, трихоскопію, біоревіталізацію, мезотерапію, контурну пластику обличчя і тіла, пілінги, чистку обличчя, спини
Лікар Трихолог, Дерматолог Худжадзе Маріне Теймуразовна на Doc.ua
Дерматолог, трихолог спеціалізується на безін'єкційній мезотерапії, видаленні новоутворень лазером (бородавок, папілом, родимок, мозолів), видаленні розтяжок. Проводить мікрострумову терапію, ультразвукову чистку, фотоомолоджування. Робить ін'єкції ботокса і диспорту, коригує жирові відкладення і целюліт
Лікар Косметолог, Трихолог Шкіндер Дар'я Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-трихолог, косметолог, займається лікуванням проблем шкіри голови, здійснює ін'єкційні косметологічні методики та інші косметологічні процедури, проводить розслабляючий і антицелюлітний масаж.
Лікар Дерматолог, Трихолог Шейн Аліна Вікторівна на Doc.ua
Лікар трихолог і дерматолог, виконує мікроскопію, трихоскопію, видалення новоутворень, мезотерапію. Займається лікуванням андрогенетичної, дифузійної, гніздової, себорейної алопеції, себорейного дерматиту, остіофолікуліту, фурункульозу, псоріазу, трихофітії, пошкодженої структури волосся та ін.
АМД Лабораторії, медична клініка
Консультация + диагностика
вул. Білоруська, 30на карті
Лікар Трихолог Сулик Яна Олегівна на Doc.ua
Яна Олегівна лікар загальної практики, трихолог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань, таких як: акне, дерматити, екзема, псоріаз, себорейний дерматит і т. Д. Займається лікуванням алопеції різного генезу
Клініка «Mezzo Anti-Age Clinic»
вул. В. Чорновола, 27на карті