Сторінка 13: Трихологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Мельник Світлана  Володимирівна на Doc.ua
Світлана Володимирівна лікар дерматовенеролог, трихолог першої категорії. Проводить діагностику і лікування захворювань шкіри і волосся. Займається лікуванням таких захворювань: вугрі юнацькі, рожеві вугрі, себорейний дерматит, псоріаз, алопеція, мікоз, екзема, бородавки, кропив'янка, оніхомікоз та ін.
Лікар Дерматолог, Трихолог Степанова Юлія Геннадіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології, трихології. Проводить консультативний прийом, огляд, діагностику і лікування дерматологічних захворювань, захворювань волосся. Веде прийом для пацієнтів з народження
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті
Київська область
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Трихолог Синожинська Юлія Георгіївна на Doc.ua
Доктор Сіножинська займається всебічною терапією шкірних патологій різної етіології, включаючи дерматити, грибкові ураження, інфекційні процеси, що зачіпають шкіру і її придатки, облисіння, всілякі ураження нігтів і ін.
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Тимчук Світлана Миколаївна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, трихолог. Проводить дерматоскопію, видаляє новоутворення лазером, радіохвильовим методом, рідким азотом. Консультує пацієнтів із захворюваннями волосся і шкіри голови, проводить тріхоскопію, мезотерапію, плазмоліфтінг волосся.
Лікар Косметолог, Трихолог Размачаєв Сергій Анатолійович на Doc.ua
Сергій Анатолійович фахівець з лікування захворювань волосся, шкіри голови, обличчя і тіла. Лікар проводить фототрихограмма, фототрихоскопію, чищення, пілінги, мезотерапію, біоревіталізацію, плазматерапію, ін'єкції краси і масаж обличчя, збільшення і корекцію губ, видалення родимок, папілом, контурну пластику, масаж антицелюлітний, лімфодренажний, спини, кистей і стоп.
Студія естетичної косметології «LADY&MAN»
бул. Лесі Українки 26-бна карті
Печерськийм. Печерська
Лікар Трихолог Степанова Юлія  на Doc.ua
Степанова Юлія
Лікар спеціалізується на дерматовенерології і трихології. Проводить діагностику і лікування випадіння волосся (осередкової, андрогенної, дифузійної алопецій). Неодноразово проходила курси з трихології, мезотерапії і біоревіталізації в Україні та за кордоном
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Косметолог, Дерматолог Кісімес Ксенія Андріївна на Doc.ua
Дерматовенеролог, дерматокосметолог, трихолог. Займається лікуванням шкірних захворювань і різних патологій, а також проблем з волоссям і шкірою голови. Видаляє новоутворення шкіри. Лікує вугрову хворобу.
Лікар Трихолог, Косметолог, Дерматовенеролог, Дерматолог Сав'Юк Ірина Олегівна на Doc.ua
Ірина Олегівна - фахівець в області дерматології та косметології, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, проводить доглядові косметичні процедури, ін'єкції краси, лазерне видалення судин і доброякісних новоутворень, допомагає позбутися від грибка нігтів і шкіри, дерматитів, вугрів і облисіння. Також до лікаря можна записатися на ферментотерапію, для лікування рубців, пігментації, целюліту і постакне