Черкаси
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Кам'янська Лариса Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Кам'янська Лариса Анатоліївна

Консультація від550 грн
Лариса Анатоліївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматовенерологічних захворювань. Виконує кріодеструкцію, дерматоскопію. Веде прийом для дорослих і дітей
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 34 відгуки

Володимир 21 Серпень 2024
Залишився всім задоволений. Дуже добре пройшов візит. Лікар чудовий та висококласний спеціаліст.
16 Серпень 2024
 Загалом візит пройшов непогано. Лікар відповіла на усі мої запитання. Але не дуже сподобалося що на візит виділено якийсь визначений час, в моєму випадку це було п'ятнадцять хвилин. Якось не дуже зручно, коли тебе постійно підганяють, хочеться якось більше отримати корисної інформації. Адже це приватна клініка і за кожен візит доводиться платити не малі кошти, хотілося б що на візит виділялося більше часу.
Ганна 14 Серпень 2024
Евеліна 26 Липень 2024
24 Липень 2024
Лікар насправді дуже кваліфікована людина, дійсно лікар від Бога. Дуже залишилися задоволені роботою лікаря, нас повністю все влаштувало.
Ніна 24 Липень 2024
Мені сподобався прийом, лікар на всі питання відповіла, все дуже доступно, лікар уважна, я задоволена лікарем
Сергій 15 Липень 2024
Віталій 01 Липень 2024
Олена 26 Червень 2024
Взагалі сподобалось, як мене прийняла лікарка.
Віталій 26 Червень 2024
Сподобався сервіс, від консультації отримав бажане.

Всі лікарі Черкаси