Сторінка 15: Трихологи в Києві

Лікар Трихолог Чірка Юлія Юріївна на Doc.ua
Спеціаліст високої кваліфікації з трихології і трихоскопії. Проводить лазерне лікування волосся LaseMD, ін'єкційні методики мезотерапії і біоревіталізації, плазмотерапіі Regen Lab. Призначає терапію нутрієнтами і лікувальними комплексами. Підбір домашнього догляду Orising тощо.
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог Коротєєва Ірина Валеріівна на Doc.ua
Лікар лікує такі захворювання і патології, як: акне, розацеа, псоріаз, піодермія, дерматомікози, оперізуючий герпес, простий герпес, ВПЛ, алергічний дерматит, іррітантних дерматит, екзема, педикульоз, фтіріаз, кандидоз, атопічний дерматит, рожевий лишай, алопеція, себорейні кератоми, ангіоми, гіпертрофічні рубці і келоїди.
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Кінезітерапевт, Остеопат, Нутриціолог, Дієтолог Громович Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Володимирівна спеціалізується на дерматовенерології, трихології, кінезіотерапії та нутріціології
Клініка трихології і дерматології «МедікХеір»
Повторна консультація лікаря-дерматолога-трихолога (30 хвилин) - 499 грн Консультація лікаря-кінезіолога (60-75 хвилин) – 799 грн Консультація лікаря-остеопата (60-75 хвилин) – 779 грн Первинна консультація лікаря-дієтолога (50 хвилин) – 999 грн
вул. Саксаганського б.125, офіс 4на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог Троян Ольга Михайлівна на Doc.ua
Дерматовенеролог, спеціаліст вищої категорії дерматовенерологічного профілю та лікар-трихолог. У Ольги Михайлівни великий практичний досвід в медицині. Доктор займається науковою діяльністю в своїй галузі