Сторінка 10: Трихологи в Києві

Лікар Трихолог, Косметолог, Дерматолог Соболь Юлія Владиславівна на Doc.ua
Юлія Владиславівна займається проведенням епіляції (апаратом Light sheer), чищення шкіри, пілінгу, мезотерапії, контурної пластики, видаленням рубців, плазмоліфтинга, введенням ботулінотоксину і т.д.
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Галич  Тетяна Ігорівна на Doc.ua
Тетяна Ігорівна – лікар дерматовенеролог, трихолог. Веде прийом дорослих та дітей від 3 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри. Також лікар проводить дерматоскопію та трихоскопію.
Медичний центр "Alpha Cell"
Консультація дерматолога з дерматоскопією та призначенням лікування - 450 грн; Консультація трихолога з трихоскопією та призначенням лікування - 600 грн;
бульвар Тараса Шевченка, 1.на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Дерматолог, Трихолог Антосік Катерина Михайлівна на Doc.ua
Катерина Михайлівна проводить діагностику і комплексну терапію захворювань волосся, різних шкірних патологій, алергічних дерматозів. Спеціалізується на ін'єкційних методах лікування, в тому числі мезотерапії
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматолог Корнієнко Наталія Володимирівна на Doc.ua
Займається лікуванням шкіри, волосся і дерматологічних проблем. Проводить діагностику і лікує випадання волосся у чоловіків і жінок, пропонує процедури естетичної та ін'єкційної косметології. У своїй практиці використовує сучасні методики терапії інфекційних, алергічних шкірних, венеричних захворювань
АМД Лабораторії, медична клініка
вул. Білоруська, 30на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Дерматолог, Трихолог Халдєєва Ганна Євгеніївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням хронічних захворювань шкіри, включаючи себорею, демодекоз, розацеа, проводить лікування вугрового висипу, захворювань волосся і нігтів. Веде прийом як дерматолог, трихолог і косметолог. Приймає і дорослих і дітей. Учасник багатьох телевізійних передач. Має опубліковані статті в наукових журналах. Володар гранту на «Міжнародній тріхологічної конференції» в Грузії.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Кіндратишин Ганна Вікторівна на Doc.ua
Анна Вікторівна як кваліфікований дерматокосметолог активно використовує в своїй лікарській практиці найвідоміші методики і технології антивікової медицини, класичної косметології, апаратного та ін'єкційного омолодження. Лікує такі захворювання як демодекоз, акне, розацеа, грибкові патології шкіри.
Лікар Косметолог, Дерматолог, Трихолог Горобець Анастасія Сергіївна на Doc.ua
1рік досвіду
Анастасія Сергіївна займається лікуванням широкого спектру захворювань шкіри (дерматити різного походження, екзема, псоріаз, розацеа, герпес), грибкових уражень шкіри і нігтів, вікових порушень функцій шкіри (вугрової хвороби). Консультує з питань підбору засобів для догляду за шкірою
Лікар Дерматолог, Трихолог, Косметолог Морозова Анастасія Дмитрівна на Doc.ua
Лікар дерматолог і трихолог, спеціалізується на проведенні лазерної шліфовки, контурній пластиці, РФ-ліфтингу, хімічного пілінгу, мезотерапії, біоревіталізації і лазерної епіляції. Лікує вугровий висип, вірусні бородавки, себорею і інші проблеми шкіри.
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Петренко Ольга Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні пацієнтів із проблемною шкірою, дерматозами, бактеріальними та вірусними ураженнями шкіри, грибковими ураженнями шкіри та нігтів. Проводить дерматоскопію та видалення доброякісних утворень радіохвильовим та лазерним методами, застосовує на практиці полозмотерапію, мезотерапію для лікування шкіри та при випадінні волосся.
Лікар Дерматовенеролог, Трихолог, Дерматолог Єфімова Вікторія Олегівна на Doc.ua
Вікторія Олегівна має великий досвід лікування хвороб дерматологічного профілю. Призначає терапію захворювань, що передаються статевим шляхом, грибкових уражень, екзем та інших хвороб шкіри. Встановлює причину випадіння волосся і вугрових висипань на шкірі дітей і дорослих. Крім того, лікар виконує всі види процедур по догляду за шкірою обличчя і тіла. Веде прийом для дітей від народження