Черкаси
Оптіма медікал сервіс

Оптіма медікал сервіс

Клініка
add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Оптіма Медікал Сервіс – це нова медична клініка в центрі Черкас. Ми об’єднали висококваліфікованих досвідчених спеціалістів міста, забезпечили клініку новітнім медичним обладнанням та створили комфортні умови для діагностики та лікування наших повнолітніх клієнтів
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Бульвар Шевченка, 264на карті
Черкасская область
Владислава 26 Червень 2024
Доктор, Ивченко Ирина Игоревна, была очень внимательная к ребенку, все выслушала, дала рекомендации и рецепт, объяснила все по лекарствам. Хорошая клиника, без замечаний
Тетяна 26 Червень 2024
Клініка хороша, зауважень не було
Вікторія 06 Червень 2024
Все сподобалося, дівчатка на ресепшен дуже вдало відповідають на питання, дуже сподобалася клініка, хороші лікарі
Мария 23 Травень 2024
Остались очень довольны доктором Пастушок Ириной Сергеевной. Доктор быстро нашла подход к подростку. Внимательно осмотрела ребенка и провела инструментальную диагностику. Выслушала жалобы и помогла разобраться с причиной их возникновения. Объяснила что делать дальше. Прописала план лечения и назначила анализы. Не навязывала никакие БАДЫ и.т.д. Остались довольны работой доктора. Клиника чистая и уютная, а персонал приветливый.
Руслан 22 Травень 2024
Прийом сподобався, клініка комфортна, обслуговуванням також задоволений, дякую.