Клініка «Mezzo Anti-Age Clinic»

Клініка Клініка «Mezzo Anti-Age Clinic»

add_box Дієтологія Косметологія Трихологія Дерматовенерологія Реабілітологія ... ще
Сучасна клініка антивікової та естетичної медицини «Mezzo Anti Age», головною концепцією якої є комплексний антивіковий підхід у вирішенні антивікових змін, спрямованих на омолодження як зовнішнього вигляду, так і внутрішнього здоров'я. Клініка «Mezzo Anti Age» пропонує апаратну, лазерну, ін'єкційну косметологію, що має класифікацію FDA, визнану кращими світовими фахівцями. Так само клініка надає послуги з регенеративної Anti-age медицини, естетиці обличчя та тіла, включаючи багато інших спектрів послуг.
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. В. Чорновола, 27на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Рейтинг клініки розраховується на основі

Клініка нового покоління з командою сертифікованих лікарів, косметологів і естетистів, надає послуги за наступними напрямками:

• консультація фахівців (Anti-age терапевт, дерматовенеролог, ендокринолог, акушер-гінеколог (інтимна пластика), дієтолог, косметолог, трихолог, реабілітолог);
  • регенеративна терапія (ліпофілінг (фетграфтінг), PRPтерапія, плацентарна терапія);
  • ін'єкційна медицина (біоревіталізація, ботулінотерапія, контурна пластика філерами, мезотерапія, плазмотерапія Regen Lab, інтимна пластика);
  • тренд-ліфтинг (нитки APTOS);
  • апаратні процедури (безопераційна ліпосакція апаратом Eximia RH 76, ULTERA Smas Lifting, HydraFacial, а також мікрострумова терапія на апараті BT Nano);
  • естетична косметологія обличчя та тіла (пілінги, обгортання, масажі);
  • лазерна платформа передових модулів Alma HarmonyXL Pro (термоліфтінга, фотоомолоджування, лазерне омолодження CLEAR LIFT, лікування вугрової хвороби CLEAR SKIN, видалення татуажу і татуювань, видалення судин, видалення папілом і гемангіом, видалення пігментних плям, фракційне шліфування шкіри, видалення стрий і рубців, карбоновий нанопілінг);
  • лазерна епіляція на апараті Soprano Ice Platinum.
Перевірені відгуки про клініку
Юлия 06 Червень 2020
Відносно клініки, також дівчата в масочках.Це важливо.Тому що декуди заходиш і без масок ходять. Бахіли, антисептик, все стоїть. Досить гарно там.Інтер'єр гарний.
Мария 05 Червень 2020
Клиника роскошная, но в тоже время атмосфера домашнего уюта.
Татьяна 28 Травень 2020
Клиника просто шикарная! Все на наивысшем уровне!
Анна 26 Травень 2020
Клиника просто восторг, чисто светло, современно, хороший сервис, внимательный персонал, всегда поход туда для меня праздник, я решаю свои эстетические проблемы, начинаю себе все больше нравится, хороший внимательный и профессиональный сервис, не безразличный подход доктора, что самое для меня важное! От всей Души рекомендую, доктора Екатерину Андреевну и клинику Mezzo !
Альона 22 Листопад 2018
Все отлично, персонал приветливый, квалификация докторов достаточно хорошая. Достаточно хорошо, комфортно, быстро.
Філії мережі
Все клініки