Гіпократ

Гіпократ

Клініка
4.7
add_box Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Гіппократ» надає широкий спектр медичних послуг для всієї сім'ї. Тут працюють досвідчені фахівці, які проводять профілактичні, консультативні огляди і діагностичні процедури в таких напрямках: гінекологія, урологія, венерологія, наркологія, гастроентерологія, отоларингологія, дерматологія, хірургія, анестезіологія, кардіологія, мамологія, трихологія та ін.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 22:00 access_time_filled нд : вихідний
бульвар Вацлава Гавела, 4на карті
Солом'янський м.Берестейська м.Шулявська
4.7

«Гіппократ» - сучасна, багатопрофільна клініка, що надає якісне медичне обслуговування з 1999 року. За цей час, в клініці досягли багато чого, для того, щоб кожен пацієнт зміг отримати якісне своєчасне і доступне лікування.

«Гіппократ» оснащений власною лабораторією, а також сучасним обладнанням для проведення ультразвукових і інструментальних обстежень, дозволяють швидко пройти всі необхідні діагностичні процедури в одному місці для постановки правильного діагнозу і призначення ефективного лікування.

Колектив центру - досвідчені лікарі, які постійно підвищують рівень професійних знань та кваліфікаційних вимог за своїм напрямом, грунтуючись передовими досягненнями світової медицини. А привітна адміністрація готова відповісти на всі запитання по телефону в цілодобовому режимі.

У клініці «Гіппократ» надають медичну допомогу за такими напрямками

Консультації:

• Фототріхограма
  • Добовий моніторинг артеріального тиску, ЕКГ
  • Люмінесцентна діагностика дерматологічних захворювань
Антон 23 Березень 2024
Це не клініка, а якийсь дурдом з викачуванням грошей! Оплата на перед, бажано готівкою, якщо ні, то переводом з карти на карту, чеки не надають, як на мій погляд, це якесь шахрайство. Відповідальності нуль, якість послуг низька. Лікарня закрита — вхід-вихід по дзвінку. Не клініка, а шарага.
Михайло 16 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все дуже добре пройшло.
Галина 15 Лютий 2024
Клініка не дуже сподобалася, не затишно.
Сергій 16 Січень 2024
Сподобалось як обслуговував персонал.
Максим 05 Грудень 2023
Клініка сподобалась.Дякую.