Сторінка 19: Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар Хитра Ганна Ігорівна на Doc.ua
Анна Ігорівна - кваліфікований лікар загальної практики (терапевт, сімейний лікар), що займається комплексною терапією широкого спектру захворювань шлунково-кішечнго тракту, дихальної, серцево-судинної, нервової та сечовидільної систем. Доктор проводить діагностику і лікування захворювань у пацієнтів, починаючи з 3-річного віку. Лікар веде диспансерне спостереження за своїми пацієнтами, проводить первинну діагностику, базові дослідження (ЕКГ з розшифровкою результатів), призначення фармакотерапії, фізіопроцедур, підбір дієти, режим
Лікар Сімейний лікар Ковальська Оксана на Doc.ua
Доктор спеціалізується в малоінвазивній кардіології. Є членом Європейської асоціації малоінвазивних серцево-судинних втручань, автором численних наукових статей. Приєдналася до команди фахівців Американського медичного центру в 2016 році
Лікар Сімейний лікар Дулов  Артур Игоревич на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Комарова  Владислава  Олександрівна на Doc.ua
Владислава Олександрівна консультує дорослих від 18 років з питань лікування і профілактики захворювань дихальної, серцево-судинної систем, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи. Також лікар проводить УЗД дітям від 2х років та дорослим пацієнтам.
Лікар Сімейний лікар Дробязко Ольга Вікторівна на Doc.ua
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Інглятовська Анастасія Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Сімейний лікар, терапевт. Лікує такі захворювання, як: ГРВІ, бронхіт, запалення легенів, панкреатит, гіпертонічна хвороба, остеохондроз хребта та ін.
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Зябченко Руслана Ібрагімівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Руслана Ібрагімовна проводить ультразвукові дослідження внутрішніх органів і систем. Дає експертну оцінку результатам УЗ-діагностики.
Лікар Сімейний лікар Мозговий Олексій Анатолійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить діагностику і лікування захворювань органів дихання, кровообігу, травлення, органів сечовидільної системи, володіє технікою надання невідкладної допомоги. Веде прийом для дорослих і дітей з 1 року
Лікар Сімейний лікар Вавшко Віталій Вікторович на Doc.ua
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Сагайдак Іванна Миколаївна на Doc.ua
Досвід роботи - 6 років. Освіта: З 2011-2017 НМУ імені О.О Богомольця, 2й медичний факультет, за спеціальністю «Лікувальна справа». 2017-2019 інтернатура в НМУ «Богомольця» (заочна частина: КМКЛ №6, КНП «ЦПМСД №1» Соломʼянського району міста Києва; очна частина-різні лікарні міста Києва). Є дійсним членом асоціації превентивної та антиейджинг медицини.