Сторінка 19: Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар, Гастроентеролог, Терапевт Петренко Олександр Володимирович на Doc.ua
Лікар проводить діагностику та лікування інфекційних захворювань, захворювань дванадцятипалої кишки, гострих респіраторних вірусних інфекцій та їх ускладнень, захворювань серцево-судинної системи та ін. Регулярно підвищує свою професійну кваліфікацію на конференціях та семінарах
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Липова Ганна Сергіївна на Doc.ua
Анна Сергіївна проводить оцінку фізичного, нервово-психічного розвитку пацієнтів дитячого та підліткового віку. Володіє сучасними методиками дослідження хворих і здорових пацієнтів. Надає профілактичну допомогу, веде пацієнтів від народження і до 18 років
Френдлік, дитяча клініка Михаила Максимовича
ул. Каховская, 60 на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Виклик додому
Лікар Сімейний лікар, Кардіолог Старостишин Роман Володимирович на Doc.ua
Роман Володимирович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного і кардіологічного профілю. Займається лікуванням серцевої недостатності, аритмії серця, артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, бронхіту, пневмонії та ін. Проводить електрокардіографію, ехокардіографію. Здійснює прийом дітей з 12 років. Вільно володіє англійською мовою
Лікар Сімейний лікар Сагайдак Яна Миколаївна на Doc.ua
Яна Миколаївна — лікар загальної практики-сімейної медицини. Займається лікуванням ГРЗ, грипу, отиту, риніту, тонзиліту, фарингіту, трахеїту, бронхіту, дерматиту, холециститу та ін.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Кусевіч Оксана Ігорівна на Doc.ua
Має досвід роботи дільничним педіатром в поліклініці і приватній клініці. Надає консультації для дітей від немовлят до 18 років. Також консультації на виїздах невідкладної швидкої допомоги в приватній клініці. Має досвід роботи в дитячих оздоровчих центрах
Медлайн, медичний центр
пр-т Героїв Сталінграду, 20на карті
Шевченківськийм. Тараса Шевченка
Лікар Сімейний лікар Черняєва  Аліна Ігорівна на Doc.ua
Аліна Ігорівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні терапевтичних, кардіологічних, пульмонологічних, нефрологічних, гастроентерологічних, ревматологічних хворих. Веде дітей з народження. Консультує з питань вакцинації.
Лікар Сімейний лікар, Педіатр Гарбуз Олексій Миколайович на Doc.ua
Олексій Миколайович має досвід ведення пацієнтів з гострими і хронічними патологіями різної етіології. Веде також прийом дітей з народження - надає повний цикл супроводу, включаючи вакцинацію і профілактику найбільш поширених захворювань
Лікар Сімейний лікар Котик Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар проводить консультування, діагностування захворювань дорослих і маленьких пацієнтів з призначенням індивідуальної схеми лікування. У пріоритеті лікувальної практики Оксани Володимирівни - захворювання дихальних шляхів, гіпертонічна хвороба, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу
Лікар Терапевт, Сімейний лікар, Кардіолог Шишкіна Ольга Степанівна на Doc.ua
Шишкіна Ольга Степанівна
Доктор медичних наук
Ольга Степанівна - доктор медичних наук, заслужений лікар України, терапевт вищої категорії. Приймає дітей і дорослих із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, і загальнотерапевтичного профілю.
Естетична косметологія і пластична хірургія Perfecto Room («Перфекто Рум»)
ул. Маршала Рыбалко, 11Бна карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Українська академія пластичної хірургії
вул. Маршала Рибалка, 11Бна карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Сімейний лікар Мітяй Віктор Васильович на Doc.ua
41рік досвіду
Лікар спеціалізується на педіатрії. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, коліт, бронхіт, цистит, вітряна віспа та інші