Сторінка 18: Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар, Лікар екстреної медицини Іонов Максим Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на медицині невідкладних станів, сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, ГРВІ, ангіна, цистит, коліт
Лікар Сімейний лікар, Гастроентеролог Телега Наталія Валентинівна на Doc.ua
Лікар приймає в клініці дорослих і дітей з 12 років. Наталя Валентинівна лікує вірусні захворювання (грип, ГРВІ), органів дихання, шлунка і кишечника, сечовивідних шляхів, серця і судин та інші захворювання терапевтичного профілю.
Агапіт на м. Чернігівська
Первичная консультация семейного врача для детей от 3 до 15 лет ‒ 350 грн., Повторный прием детей от 3 до 15 лет ‒ 250 грн., Повторный прием взрослых ‒ 200 грн
вул. Юрія Поправки, 14 ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Сімейний лікар, Лікар функціональної діагностики Кучерова Ганна Олексіївна на Doc.ua
Спеціаліст з сімейної медицини. Володіє всіма сучасними методами діагностики (ЕКГ, ЕХО, холтерівське моніторування, отоскопія, офтальмоскопія), проводить лікування і профілактику хвороб серця, нирок, шлунково-кишкового тракту, органів дихання, а також ГРВІ.
Лікар Сімейний лікар Патук Сергій Вікторович на Doc.ua
Сергій Вікторович Патук - лікар сімейної медицини з 5-ти річним практичним медичним досвідом. Працює з пацієнтами від 3-х років, у яких спостерігаються проблеми з бронхолегеневої, серцево-судинної, ендокринної, нервової та ін. Системами. Надає допомогу при невідкладних станах дорослих і дітей, старше трьох років, проводить консультації, профілактику, лікування патологій в міру компетенції сімейного лікаря.
Лікар Сімейний лікар Березницька Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна спеціалізується на амбулаторному терапевтичному лікуванні. Займається терапією респіраторно-вірусних інфекцій, серцево-судинних захворювань, деяких хвороб крові, порушення метаболізму, діатезу. Проводить діагностику, лікування патологій дихальних шляхів, легенів.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Карташова Катерина Миколаївна на Doc.ua
Карташова Катерина Миколаївна
Доктор займається лікуванням захворювань в гастроентерології, кардіології та пульмонології. Катерина Миколаївна регулярно відвідує курси і семінари по підвищенню кваліфікації в Україні та за кордоном. Досконало володіє українською, російською та англійською мовами, може вести прийом іноземних громадян. Серед професійних інтересів Катерини Карташовій - психосоматична медицина і гомотоксикологія.
Американський медичний центр
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Сімейний лікар, Лікар функціональної діагностики, Кардіолог Круте Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, сімейний лікар. Успішно займається лікуванням патологій органів серцево-судинної системи - ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, стенокардії. Проводить консультативний прийом по лікуванню і профілактиці сезонних хвороб - ГРВІ, грипу, алергії та ін. захворювань.
Лікар Сімейний лікар Тарковська Оксана Вікторівна на Doc.ua
Лікар широкого профілю, відмінний діагност, фахівець з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Знає вікові особливості своїх хворих, враховує при призначенні лікування спосіб життя, психологічні характеристики, переносимість лікарських засобів та ін. Проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, ендокринної, серцево-судинної систем, порушенням обміну речовин і іншою патологією .
ФармаКлінік
вул. Бойчука, 1/2на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Шпильска Ірина Іллівна на Doc.ua
Ірина Іллівна сімейний лікар, терапевт вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань дихальної, травної та серцево-судинної системи. В роботі керується принципами раціональної фармакотерапії. Володіє навичками надання невідкладної медичної допомоги
Лікар Сімейний лікар, Кардіолог, Терапевт Іващенко-Коронкова Катерина Віталіївна на Doc.ua
Сімейний спеціаліст вищої категорії, займається лікуванням і профілактикою захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи.
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській
вул. Жилянська, 72на карті