Сторінка 17: Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар Яременко Наталія Петрівна на Doc.ua
4.6
Лікар другої категорії
Наталія Петрівна спеціалізується на лікуванні та діагностиці ГРВІ, захворювань дихальної, травної, серцево-судинної системи. Проводить консультативний прийом, огляд, призначає лікування, направляє при необхідності до фахівців вузького профілю. Веде прийом дорослих і дітей від 10 років
Лікар Сімейний лікар Боровик Віктор Борисович на Doc.ua
4.5
Сімейний лікар, головним обов'язком якого є комплексний аналіз здоров'я пацієнта, підбір найбільш ефективного лікування, спостереження за його проведенням, а також відвідування хворого при необхідності на дому. Крім того, проводить організацію сезонної вакцинації і консультацій вузькопрофільних фахівців.
Лікар Алерголог, Сімейний лікар Котюк Віра Павлівна на Doc.ua
3.9
Лікар спеціалізується на алергології та сімейній медицині. Кваліфікований фахівець з великим стажем роботи, який займається діагностуванням та профілактикою алергічних захворювань у дітей. Віра Павлівна має досвід роботи за кордоном, проводить комплексне лікування інсектної, харчової, лікарської, сезонної та інших форм алергії
Лікар Сімейний лікар Річард Стайлз на Doc.ua
Доктор спеціалізується на поліклінічному обслуговуванні, профілактичних оглядах, діагностиці та призначенні лікування, вакцинації пацієнтів. Річард Стайлз став членом команди лікарів American Medical Centres на початку 2008 року. До цього моменту був клінічним дослідником в сфері сімейної медицини. Також був одним з викладачів кафедри загальнолікарської практики в Англійському Королівському коледжі. Займається сімейною медициною більше 25 років, впроваджує стандарти західного лікування в систему охорони здоров'я України. У період 2003-2006 року кер
Лікар Гематолог, Сімейний лікар Кіспе Роберто на Doc.ua
Сімейний лікар, успішно займається лікуванням захворювань в кардіології, а також різних хвороб практично всіх органів і систем людини
Лікар Сімейний лікар Булавка Наталія Миколаївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, ГРВІ, отит, риніт, ангіна, коклюш, пневмонія, бронхіт, коліт, дисбактеріоз та інші. Веде прийом для дітей з народження
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Копущак Людмила Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині і на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, бронхіт, пневмонія, цистит та інші
Лікар Сімейний лікар Оксенюк Інна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких захворювань, як: грип, ГРВІ, риніт, панкреатит, коліт, цистит, серцева недостатність. Веде прийом для дорослих і дітей від 6 років
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Корост Ярослава Володимирівна на Doc.ua
Лікар і кандидат медичних наук Корост Ярослава Володимирівна має великий досвід роботи в області сімейної медицини та терапії. Проводить діагностику і лікування таких захворювань як ішемічна хвороба серця, діагностика порушень ритму і інші
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Таранушенко Валентина Євгеніївна на Doc.ua
За час роботи оволоділа більшістю сучасних методик обстеження, в тому числі дослідження у органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів репродуктивної системи у чоловіків і жінок, поверхнево розташованих структур, м'яких тканин, суглобів. Особливу увагу лікар приділяє дослідженням судин - дуплексне сканування артерій і вен кінцівок, дослідженням судин голови і шиї, дослідженням судин нирок