Софіївська Борщагівка
Пульс

Пульс

Клініка
add_box Педіатрія Сімейна медицина ... ще
PULSE – це офіційна мережа центрів первинної медичної допомоги формату «поряд із будинком». Лікарі та фахівці клініки приймають як амбулаторно, так і виїжджають додому до пацієнта
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 20:00
с. Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова, 26на карті
Без району

Формат «поруч із будинком» передбачає розміщення медичних центрів у житлових кварталах, щоб економити людям час. Більше не потрібно їхати в інший район міста для проходження огляду лікаря або щоб здати аналізи. Необхідно лише вибрати в онлайн-картах клініку PULSE, яка найближче і пройти 10 хвилин, щоб бути на місці. Або ж просто викликати лікаря додому.

У клініці PULSE працюють лікарі первинної ланки надання медичної допомоги: сімейний лікар, терапевт та педіатр. Досвідчені фахівці клініки знають, як розпізнати важку чи рідкісну хворобу та як далі лікувати пацієнта: вони проконсультують, продіагностують та призначать якісне лікування з ефективним результатом.

Клініка співпрацює з українською лабораторією «ДІЛА», де лікарі-лаборанти перевіряють аналізи на найсучаснішому обладнанні. Пацієнту не треба далеко йти — він здає аналізи, а клініка надсилає їх на перевірку до лабораторії «ДІЛА». Точні результати приходять того ж дня і лікар має можливість поставити найбільш правильний діагноз.

В закладі PULSE немає стаціонарного відділення, тут не провадять госпіталізацію. Якщо у пацієнта виявлені хвороби, які повинні обслуговуватися вторинною та третинною ланкою медицини, такі як гостра хірургічна патологія, серцево-судинна патологія або інфекційний гепатит С, лікар направить пацієнта до вузькопрофільних фахівців. Чи це буде державна чи приватна клініка, пацієнт визначає самостійно.

Ольга 14 Квітень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Оксана 11 Квітень 2024
Клиника не очень понравилась, обращалась в клинику на консультацию ЛОРа, доктор супер, но клинике нужно обеспечить доктора всем необходимым для приема. Доктор делала осмотр уха, информация диагностики отображалась на телефон доктора, на мой взгляд, информация должна выводится на другое специальное оборудование, а не на айфон. Этот момент для меня был не совсем удобным и сам кабинет доктора очень маленький, мне было некомфортно
Олександр 09 Квітень 2024
Сподобалася клініка,  дуже комфортно та приємно було знаходитися у цій клініці.
Катерина 08 Квітень 2024
В клініку зверталася не перший раз. Лікар, Акопян Наіра Серобівна, хороший спеціаліст, все було чудово
Яна 08 Квітень 2024
Візитом залишилась задоволеною.