Софиевская Борщаговка
Пульс

Отзывы о клинике Пульс

Клиника
add_box Педиатрия Семейная медицина ... еще
PULSE - это официальная сеть центров первичной медицинской помощи формата «рядом с домом». Врачи и специалисты клиники принимают как амбулаторно, так и выезжают домой к пациенту
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб - вс : 10:00 - 20:00
с. Софиевская Борщаговка, вул. Боголюбова, 26на карте
Без района
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
24 отзыва
Ольга 14 Апрель 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Оксана 11 Апрель 2024
Клиника не очень понравилась, обращалась в клинику на консультацию ЛОРа, доктор супер, но клинике нужно обеспечить доктора всем необходимым для приема. Доктор делала осмотр уха, информация диагностики отображалась на телефон доктора, на мой взгляд, информация должна выводится на другое специальное оборудование, а не на айфон. Этот момент для меня был не совсем удобным и сам кабинет доктора очень маленький, мне было некомфортно
Олександр 09 Апрель 2024
Сподобалася клініка,  дуже комфортно та приємно було знаходитися у цій клініці.
Катерина 08 Апрель 2024
В клініку зверталася не перший раз. Лікар, Акопян Наіра Серобівна, хороший спеціаліст, все було чудово
Яна 08 Апрель 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Таміла 20 Март 2024
Клініка затишна, чиста, привітний персонал.Лікар, Кіншина Мар'яна Григорівна, дуже сподобалася. Була перша консультація, записалась до лікаря на наступний прийом
Оксана 18 Март 2024
Клініка чиста, гарна, тепла, дівчата на ресепшен привітні
Анонімно 06 Март 2024
Консультація почалася невчасно, я чекала поки лікар прийде, я дуже поспішала. У мене було багато питань до лікаря, під кінець почали підганяти. Висновок консультації мені роздрукували без повної інформації. Просила вислати відкоригований висновок на вайбер, але прислали на вайбер тільки інформацію яку потрібно було додати в висновок. Просила зробити висновок оновлений, але результат досі жду
Ответ клиники 11 Март 2024
Нам дуже шкода, що склалася така ситуація. Також повідомляємо, що з лікарем і персоналом медичного центру провели бесіду щодо недопущення в майбутньому подібних ситуацій і випадків порушення та обмеження прав пацієнтів.
Ольга 05 Март 2024
В клинике была первый раз, уютная, небольшая, замечаний к персоналу не было
Дарія 23 Февраль 2024
Клініка дуже зручна, комфортна.У клініці дуже приємний персонал. Дуже зручне місце розташування самої клініки.
1 2 3
Филиалы сети