Полтава

Сімейні лікарі Полтави

Лікар Сімейний лікар Ступар Наталія Миколаєвна на Doc.ua
Консультація від400 грн
Лікар має глибокі знання і практичний досвід в лікуванні захворювань різних органів і систем. Регулярно підвищує свої професійні навички на тематичних курсах і конференціях. Уважна і доброзичлива до пацієнтів
Лікар Сімейний лікар Левченко  Вікторія  Аркадіївна на Doc.ua
Консультація від450 грн
Кваліфікований лікар ЗПСМ, який має більше 30 років досвіду роботи лікарем-терапевтом, сімейним лікарем,. Лікар виконує амбулаторний прийом.
Лікар Сімейний лікар Ярошенко  Людмила  Іванівна на Doc.ua
Консультація від450 грн
Кваліфікований сімейний лікар, 11 років досвідую Проводить консультації, діагностику, лікування та динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних досліджень відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, а також динамічне спостереження за пацієнтами із діагностованими хронічними захворюваннями
Лікар Сімейний лікар Киктенко  Лілія  Геннадіївна на Doc.ua
Консультація від450 грн
Кваліфікований сімейний лікар, 9 років досвіду. Проводить консультації, діагностику, лікування та динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних досліджень відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, а також динамічне спостереження за пацієнтами із діагностованими хронічними захворюваннями