Вінниця

Сімейні лікарі Вінниці

Лікар Пульмонолог, Сімейний лікар Колібабчук Антоніна Володимирівна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Лікар сімейної практики Антоніна Володимирівна, самостійно проводить первинне обстеження та призначає найбільш ефективний курс лікування, здійснює спостереження за реабілітацією пацієнтів і сприяє збереженню здоров'я всієї родини
Лікар Дерматолог, Сімейний лікар Поліщук Анна Олександрівна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Попик  Зінаїда Володимирівна на Doc.ua
Консультація від550 грн
Сімейний лікар Попик Зінаїда Володимирівна має великий досвід в лікуванні широкого спектра найпоширеніших захворювань. Професійна підготовка Зінаїди Володимирівни дозволяє грамотно займатися профілактикою, діагностувати і лікувати велику кількість проблем зі здоров'ям, з якими звертаються пацієнти.
Лікар Сімейний лікар Мякушко Вікторія  Володимирівна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Гузик Марія Михайлівна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Коренюк Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: риніт, синусит, ангіна, фарингіт, трахеїт, бронхіт, пневмонія, виразкова хвороба
Лікар Сімейний лікар Лихвар  Наталія  Олегівна на Doc.ua
Консультація від550 грн
Сімейний лікар Лихвар Наталія Олегівна приймає пацієнтів для лікарської консультації, огляду, спостереження і лікування пацієнтів будь-якого віку. Лікар загальної практики Наталія Олегівна, лікує гострі та хронічні захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів, патології ЛОР органів, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, кістково-м'язової системи, нервової системи, вірусні, бактеріальні, грибкові ураження органів.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Сімейний лікар Наумова  Олена  Миколаївна на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Мені завжди подобалося допомагати людям.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Сімейний лікар Чернецька  Руслана  Вікторівна на Doc.ua
4.0
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Моя мотивація працювати ґрунтується на бажанні допомагати людям. Вдосконалюючи свої знання я отримую задоволення, що вони рятують життя та покращують його якість. Лікарська професія вимагає співчуття і постійного самовдосконалення, та я пишаюся можливістю допомагати суспільству.
Лікар Сімейний лікар Бабюк Тетяна  Петрівна на Doc.ua
Консультація від400 грн
Показати ще 5 Лікаріautorenew