Сторінка 16: Сімейні лікарі в Києві

Лікар Сімейний лікар Штинь Ганна Володимирівна на Doc.ua
Сімейний лікар, спеціалізується на діагностиці та лікування пацієнтів (дорослих і дітей) кардіологічного, пульмонологічного та гастроентерологічного профілів. Веде вагітних, в тому числі з цукровим діабетом і артеріальною гіпертензією.
Лікар Гастроентеролог, Сімейний лікар, Ендоскопіст Клодченко Микола Миколайович на Doc.ua
51рік досвіду
Лікар вищої категорії Микола Миколайович спеціалізується в ендоскопії. Є також сімейним лікарем і гастроентерологом. У нього 51 рік професійного досвіду і звання кандидата медичних наук. Серед захворювань, з якими допомагає боротися лікар: гастрит, панкреатит, коліт, гайморит і ін.
Лікар Імунолог, Сімейний лікар Коваленко Наталія Андріївна на Doc.ua
Наталія Андріївна веде амбулаторний та клінічний прийом, медичний супровід дітей з 12 років, надає консультації батькам. Проводить дослідження, пов'язані з імунодефіцитом при вірусних інфекціях, синдромом хронічної втоми.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Дяченко Лідія Борисівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на сімейній медицині і педіатрії. Займається лікуванням дорослих і дітей. Лікує такі захворювання, як: грип, пневмонія, ГРВІ, отит, цистит, кір, дерматит, алергія, ангіна, бронхіт
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Барба Ірина Іванівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар-педіатр, займається патронажем новонароджених, веденням дітей до року. Проводить лікування алергічних дерматитів, розладів травлення, інфекцій дихальних шляхів, а також лікування часто хворіючих дітей. Надає консультації щодо вигодовування дітей до 1 року.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Щепанкевич Галина Іванівна на Doc.ua
Сімейний лікар, лікар загальної практики. Лікує захворювання ЛОР-органів, дихальної системи, ендокринні патології, захворювання сечової системи, травної системи та інші. Активно підвищує свою кваліфікацію на семінарах та курсах з нефрології, гастроентерології, алергології.
Лікар Ендокринолог, Гастроентеролог, Сімейний лікар Лазарева Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна - терапевт вищої категорії, спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань органів дихальної, серцево-судинної, травної та неврологічної системи. Здійснює первинний огляд пацієнта, призначення та інтерпретацію аналізів
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Самойлов Андрій Олександрович на Doc.ua
21рік досвіду
Андрій Олександрович виконує діагностику та лікування захворювань серцево-судинної, дихальної, травної та сечовидільної системи. Проводить лікування ендокринологічних, гематологічних і ревматичних хвороб. Коригує порушення роботи обміну речовин. Здійснює невідкладну допомогу, а також лікування гіпертермічного, інтоксикаційного та алкогольно-абстинентного синдромів
Лікар Алерголог, Гастроентеролог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Комарова Ганна Володимирівна на Doc.ua
Гастроентеролог, алерголог, лікар УЗД діагностики, сімейний лікар, лікар вищої категорії. Лікар-експерт програм телеканалу «Інтер». Займається лікуванням хвороб терапевтичного і гастроентерологічного профілю, діагностикою та лікуванням пацієнтів з алергічним статусом; УЗД-діагностикою.