Лікар Терапевт, УЗД-фахівець, Ендокринолог, Сімейний лікар Демянец Сергій Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Демянец Сергій Олександрович

Консультація від 490 грн
Сергій Олександрович активно практикує ведення пацієнтів терапевтичного, ревматологічного і педіатричного профілів. Спеціалізується на сучасних методах діагностики та лікування захворювань в кардіології та гастроентерології, володіє знаннями надання невідкладної допомоги пацієнтам, що надходять в екстреному порядку. Має досвід роботи в палаті інтенсивної терапії. Здійснює прийом дітей, як фахівець загального профілю з одного року
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 33 відгуки

Анжеліка 11 Червень 2024
Візитом задоволена, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, наразі вже вилікувалася, рекомендації допомогли. дякую.
Аліна 08 Червень 2024
 Лікар дуже сподобався. Ще обов'язково буду звертатися до цього лікаря за додатковими консультаціями.
Юлія 26 Квітень 2024
Візитом залишилась цілком задоволеною.
Анастасія 02 Квітень 2024
Лікар досить кваліфікований, тому прийом мене влаштував на сто відсотків, дякую.
Вікторія 12 Березень 2024
Лікар сподобався, дякую.
Владислав 05 Лютий 2024
Все було добре, чудовий лікар
Дмитро 04 Січень 2024
Мені сподобалось, питань до лікаря не залишилось
Звіад 18 Грудень 2023
По назначениям доктора я выздоровел, приходил на повторный прием. Очень хорошо себя чувствую, я очень доволен, очень хороший врач
Звіад 12 Грудень 2023
Я очень остался доволен доктором, назначение помогает и мне становится намного легче. Большая благодарность доктору за помощь.
Ксенія 04 Грудень 2023
Був влучний діагноз, нормальні призначення.