Сторінка 20: Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Мамонова Олена Миколаївна на Doc.ua
4.5
Олена Миколаївна займається діагностикою, лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних органів, ГРВІ, ГРЗ, доктор використовує в лікуванні комплексний підхід до маленьких пацієнтів
Лікар Алерголог, Педіатр Лазарук Інна Петрівна на Doc.ua
4.5
Лікар-педіатр, дитячий алерголог, проводить педіатричний огляд, отоскопію, вакцинопрофілактику, складає індивідуальний план вакцинації. Інна Петрівна виконує лікування алергії методом аллерген- специфічної імунотерапії. Постійний учасник міжнародних з'їздів і конференцій для підвищення своєї медичної кваліфікації
Лікар Педіатр Коваленко Валентина Валеріївна на Doc.ua
4.5
Лікар спеціалізується на педіатрії. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, коліт, бронхіт, цистит, вітряна віспа та інші
Лікар Педіатр Демаш Юлія Георгіївна на Doc.ua
3.5
Професійні інтереси Юлії Георгіївни - респіраторні інфекції, бронхіти, патологія раннього віку, шлунково-кишкові порушення, дитячі хвороби в хронічній стадії, алергічні прояви, атопічний дерматит, хронічні нежиті. Є фахівцем по грудному вигодовуванню.
Лікар Педіатр Ільїна Галина Леонідівна на Doc.ua
Лікар-педіатр вищої категорії, спеціалізується на профілактичній, консультативній та лікувальній роботі з дітьми всіх вікових груп (від 0 до 18 років). Консультує з питань вакцинації, навчає правильному догляду за дитиною. Надає педіатричну допомогу для сімей інтернаціонального співтовариства. Оформляє документи для студентів, що виїжджають на навчання за кордон
Лікар Педіатр Волова Катерина Федорівна на Doc.ua
Катерина Федорівна фахівець в області загальної педіатричної практики, займається лікуванням захворювань: бронхолегеневої системи, сечовидільної системи та шлунково-кишкового тракту, дитячих інфекційних захворювань.
Лікар Педіатр Гриценко Ольга Миколаївна на Doc.ua
Лікар може визначити будь-яке порушення в роботі дитячого організму (бронхіальні, легеневі, інфекційні, ендокринні та серцево-судинні захворювання, хвороби шлунково-кишкового тракту, паразитарні захворювання, алергічні реакції, рахіт), діагностувати їх і констатувати причину, а також призначити ефективні препарати і заходи, які здійснюють профілактику можливого загострення
Лікар Педіатр Каламанова Олена Петрівна на Doc.ua
Олена Петрівна займається діагностикою, лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних органів, ГРВІ, ГРЗ, доктор використовує в лікуванні комплексний підхід до пацієнтів.
Лікар Педіатр Райфурак Світлана  Василівна на Doc.ua
Світлана Василівна -лікар педіатр першої категорії зі стажем роботи 27 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дітей з 0 до 18 років. Лікар проводить профілактику соматичних та інфекційних хвороб у дітей та вакцинопрофілактику.
Лікар Педіатр Плиска Марія Миколаївна на Doc.ua
Діагностика лікування профілактика дитячих хвороб від 0 до 18. НМУ їм. О. О. Богомольця 1997р. 2000 інтернатура за фахом педіатрії 2001 - 2002 р. спеціалізація по дитячій гематології 2017 рік. - підтвердження спеціалізації за фахом педіатрія. 2021рік. ТУ «Герпетичні інфекції у дітей « 2021рік ТУ «Імунітет у дітей: від норми до патології « 2022рік ТУ «Вибрані питання дитячої кардіології і кардіоревматологіі» 2022 рік Міжнародна конференція «Інфекції і імунітет»2022рік присвоєння другої кваліфікаційної категорії за фахом педіатрія