Сторінка 21: Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Чемерис Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар-педіатр, в своїй лікарській практиці займається профілактикою і лікуванням інфекційних, гострих і хронічних, соматичних захворювань у дітей.
Лікар Педіатр, Неонатолог Ляш Наталія Володимирівна на Doc.ua
Педіатр, неонатолог вищої кваліфікаційної категорії Наталія Володимирівна має великий досвід роботи з дітьми. Проводить спостереження дітей з перших днів життя до 18 років, консультування по догляду за новонародженими і питань вигодовування дітей раннього віку, огляди, пальпації, перкусії, аускультації, консультації та лікування найбільш поширених захворювань дитячого віку
Лікар Педіатр, Фізіотерапевт Козленко Олена Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії та терапії. Займається лікуванням таких захворювань, як: ангіна, бронхіт, цистит, панкреатит
Лікар Педіатр Гайдай Світлана Сергіївна на Doc.ua
Лікар-педіатр займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей. Обстеження проводить за допомогою методик перкусії, пальпації, аускультації, отоскопії, фарінгоскопіі. Займається лікуванням білково-енергетичної недостатності, трахеїту, бронхіту, пневмонії, гастриту, гастроентероколіту, рефлюкс-езофагіту
Лікар Педіатр Денисюк Ольга Едуардівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ольга Едуардівна веде прийом дітей від народження до 18 років. Здійснює патронаж пацієнтів з різними педіатричними патологіями. Консультує з грудного вигодовування, здорового способу життя. Займається оформленням в дитячі установи. Проводить вакцинацію, диспансеризацію, протирецидивні курси оздоровлення, програми реабілітації.
Лікар Педіатр Кривогуб  Алла  Миколаївна на Doc.ua
Досвід роботи, емпатичність, здобуті знання дозволяють впевнено користуватися навичками клінічного мислення в наданні консультаційних амбулаторних послуг. Займається лікуванням респіраторних, інфекційних, гастроентерологічних захворювань дітей до 18 років.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Жана Станіслав Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині і педіатрії. Проводить діагностику і лікування захворювань органів дихання, кровообігу, травлення, органів сечовидільної системи; володіє технікою надання невідкладної допомоги. Профілактичне спостереження за дітьми раннього віку (до 1 року)
Лікар Педіатр Гончарова Юлія Олексіївна на Doc.ua
Лікар спостерігає дітей з перших днів життя. Оцінює розвиток органів і систем малюка, виявляє фізіологічні відхилення періоду новонародженості, займається виходжування передчасно народжених дітей, лікуванням захворювань і патологічних станів перинатального віку. Має понад 20 наукових праць, 4 патенти, 18 наукових статей
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Іванович Ганна Андріївна на Doc.ua
Педіатр, інфекціоніст другої кваліфікаційної категорії Іванович Анна Андріївна, проводить консультації, збір анамнезу, огляди, аускультацію, пальпацію, призначення аналізів, призначення та контроль (корекція) лікування, профілактичні огляди, патронаж новонароджених, складання графіка щеплень, консультації по ГВ, прикорму, догляду за дітьми.
Лікар Педіатр, Неонатолог Лисенко Олена В'ячеславівна на Doc.ua
Лисенко Олена лікар педіатр-неонатолог. Проводить лікування інфекцій верхніх і нижніх дихальних шляхів, дитячих інфекційних захворювань. Консультує по догляду, харчуванню та раціональному вигодовуванню дітей першого року життя. Проводить вакцинацію і становить індивідуальний календар вакцинації