Сторінка 21: Педіатри в Києві

Лікар Фізіотерапевт, Гомеопат, Педіатр, Гастроентеролог Філатова Людмила Сергіївна на Doc.ua
Досвідчений лікар-гастроентеролог веде прийом дітей від 1 до 18 років і дорослих. Проводить кваліфіковану діагностику захворювань стравоходу, інтерпретує результати обстежень, призначає необхідну схему лікування і дієтичного харчування. Лікує гострі розлади травлення, харчову алергію, порушення обміну речовин, соматичних хвороб, пов'язаних з розладами харчування
Лікар Педіатр Шмідт Людмила Вікторівна на Doc.ua
Людмила Вікторівна - кваліфікований педіатр, що займається профілактикою і лікуванням захворювань раннього дитячого віку. Здійснює ведення пацієнтів перших років життя, проводить консультативний прийом, групові заняття та індивідуальні консультації для батьків з основ медичної грамотності, розвитку новонароджених
Лікар Педіатр Шинкар Олена Адамівна на Doc.ua
Шинкар Олена Адамівна
Завідуюча педіатричним стаціонаром «Добробут», дитячий інфекціоніст і педіатр, займається наданням невідкладної допомоги дітям в умовах госпіталізації, консультуванням з питань нейроінфекцій, діагностикою та терапією гострих інфекційних процесів, повітряно-крапельних інфекцій, герпетичних інфекцій, мононуклеозу, фелінозу, кишкових інфекцій.
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Педіатр Проценко Сергій Михайлович на Doc.ua
Лікар педіатр. Спеціалізується на лікуванні бронхолегеневої системи у дітей. Проводить профілактичні огляди, патронаж дітей до 1 року. Розробляє індивідуальний графік при порушенні календаря щеплень. Проводить вакцинацію всіх вікових груп.
Амеда на Златоустівській
вул. Златоустівська, 16на карті
Шевченківськийм. Університет
Амеда на Оболоні
Оболонська набережна, 1, корпус 3на карті
Оболонський
Лікар Лікар функціональної діагностики, УЗД-фахівець, Педіатр Ігнатова Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна спеціалізується на проведенні функціональної діагностики у дітей: електрокардіографії, добового моніторування артеріального тиску.
Клиника Soft Medical
Консультація педіатра – 650 грн!
вулиця Родини Крістерів, 20на карті
Подільськийм. Нивки
Амеда на Оболоні
Оболонська набережна, 1, корпус 3на карті
Оболонський
Лікар Педіатр, Гастроентеролог Григоренко Сергій Валерійович на Doc.ua
Сергій Валерійович лікар-педіатр, дитячий гастроентеролог, проводить консультації, збір анамнезу, призначення лікування, контроль за процесом одужання, невідкладну допомогу в разі необхідності. Лікує патології дихальної систем, ЛОР-органів, алергію у дітей.
Лікар Гомеопат, Педіатр, Гастроентеролог Кудрей  Юлія Віталіївна на Doc.ua
Лікар веде консультативний прийом і займається лікуванням дітей з гострими і хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту: функціональні розлади, патологія гепатобіліарної системи, виразковий коліт, хвороба Крона, спадкові захворювання шлунково-кишкового тракту. Має великий досвід роботи з дітьми всіх вікових категорій. Займається також лікуванням із застосуванням гомеопатії
Лікар Неонатолог, Педіатр Бірюкова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар веде консультації з питань вигодовування та лактації, складає індивідуальні графіки вакцинації. Також проводить діагностику і лікування захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, інфекційних і паразитарних захворювань
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Поліщук Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог і педіатр, досвідчений фахівець зі спостереження діток з порушеннями в травній системі, інфекційними патологіями, запаленнями слизової рота, бронхолегеневі захворювання та їх ускладнення. Лікар консультує батьків з дітьми раннього віку з питань вигодовування, турботи і розвитку. Також проводить профілактичну вакцинацію.
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Лікар нетрадиційної медицини, Педіатр, Терапевт, Гомеопат, Кардіолог Козловська Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна спеціалізується на лікування дітей і дорослих із захворюваннями в хронічній або гострій формі виключно за допомогою гомеопатії і веде свою практику в якості сімейного лікаря. Завдяки великому досвіду роботи з новонародженими і грудними дітьми проводить консультації зі спостереження за розвитком малюків. Тетяна Володимирівна - автор 3 публікацій по темі гомеопатії, учасник багатьох міжнародних і вітчизняних форумів, з'їздів з класичної гомеопатії.
Гомеопатія від Попових на Будівельників
вул. Будівельників, 30на карті