Сторінка 23: Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Павличенко Ганна Романівна на Doc.ua
Анна Романівна веде прийом дітей від народження до 18 років. Проводить профілактику і лікування сезонних захворювань, алергії, захворювань травної, дихальної та сечовидільної системи, первинну діагностику імунодифіциту і аутоімунних захворювань, психосоматичних проблем у дітей і підлітків. Консультує з питань правильного догляду за дітьми, їх вигодовування і вакцинації.
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Кириця Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталія Сергіївна веде консультативно-діагностичний прийом дітей з народження і до підліткового віку. Спеціалізується на лікуванні дитячих хронічних захворювань серця, системи травлення та дихальної системи. Проводить консультації з питань вигодовування, патронаж новонароджених. Складає індивідуальний план вакцинації
Лікар Гомеопат, Педіатр Василенко Лідія Володимирівна на Doc.ua
Лідія Володимирівна лікар-педіатр і гомеопат, також вона є магістром медицини і завідуючої поліклініки "Валерія" на вул. Старокиївська. Лікує захворювання часто хворіючих дітей, коригує стану при герпесвірусних інфекціях, застосовує лікування без антибактеріальних препаратів і т.д.
Лікар Невролог, Педіатр Сухоручкіна Оксана Володимирівна на Doc.ua
Дитячий невролог Cухоручкіна Оксана Володимирівна працює з діагностикою та лікуванням таких захворювань у дітей: нервово-м'язові захворювання, епілепсії, тіки, поведінкова неврологія (синдром дефіциту уваги з гіперактивністю, енурез, енкопрез), наслідки перинатального ушкодження центральної нервової системи. Крім цього лікар Оксана Володимирівна веде медичний нагляд за часто хворіють дітьми.
Лікар Педіатр Марунчин Тетяна Андріївна на Doc.ua
Тетяна Андріївна - лікар-педіатр. Використовує в цілях діагностики захворювань і патологій отоскопію, передню риноскопію і інші методики, розробляє індивідуальні схеми вакцинації. У своїй практичній діяльності дотримується основ етики і деонтології. Вважає, що тісна співпраця батьків дитини і дитячого фахівця дають можливість провести профілактику порушень діяльності дитячого організму і розвитку захворювань
Лікар Педіатр, Сімейний лікар М`якота  Ірина Василівна на Doc.ua
Ірина Василівна займається лікуванням та профілактикою захворювань дитячого віку. Спеціалізується на терапії гострих та хронічних хвороб респіраторного тракту, сечовидільної системи, ШКТ, а також інфекційних та алергічних захворювань
Лікар Педіатр Орищук Вікторія Михайлівна на Doc.ua
Вікторія Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні дітей з інфекційними захворюваннями, порушеннями роботи шлунково-кишкового тракту, неврологічними патологіями та запальними процесами нирок і сечового міхура. Доктор допомагає виявити причини алергічних реакцій у дітей з перших днів життя. Також дає рекомендації з питань грудного вигодовування
Лікар Педіатр Галета  Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар педіатр займається лікуванням дітей від народження. Веде часто хворіючих дітей, дітей з хронічною алергопатологією, астмою, хронічним бронхітом та ін. Також Катерина Сергіївна є фахівцем зі специфічної імунотерапії і використання спелеотерапії в пульмонології.
Лікар Педіатр Матвіїва Ганна Станіславівна на Doc.ua
Лікар педіатр Матвєєва Ганна Станіславівна має великий досвід роботи з дітьми. Проводить профілактичні щеплення згідно з календарним планом вакцинації, створення індивідуального графіка вакцинацій, ведення дітей до 1 року, профілактичні огляди дітей до 18 років, ведення часто хворіючих дітей, діагностика та призначення лікування
Лікар Педіатр Борук  Богдана  Володимирівна на Doc.ua
Богдана Володимирівна — лікар педіатр першої категорії. Займається діагностикою та лікуванням інфекційно-запальних захворювань у дітей з 3-х років.