Сторінка 23: Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Панасенко Євгенія Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії. Проводить консультативний прийом, пальпацію, перкусію, аускультацію, отоскопію, фарингоскопію, пульсоксиметрію, тонометрію, призначення лікування, контроль за ходом терапії, диференціальну діагностику віражу туберкулінових проб (проба Манту). Постійно проходить курси підвищення кваліфікації з педіатрії та тематичні курси Учасник більшості конференцій та конгресів з педіатрії та неонатології.
Лікар Педіатр, Інфекціоніст Хворостяна Наталія Валентинівна на Doc.ua
Веде дітей з моменту народження і до 18 років, здійснює патронаж дітей до року. Проводить діагностику і лікування: дихальних шляхів, гострих респіраторних інфекцій, захворювань шлунково-кишкового тракту, інфекцій сечовидільної системи. Консультує з питань вакцинації
Поліклініка для всієї родини в Голосієво
Консультация врача-педиатра - 670 грн. Консультация детского инфекциониста - 670 грн.
вул. Маршала Конєва, 10/1на карті
Голосіївськийм. Іподром
Лікар Педіатр, Гастроентеролог, УЗД-фахівець Сосновенко Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Світлана Анатоліївна проводить діагностику і лікування дітей з гострими і хронічними захворюваннями різних систем організму (дихальної, травної, сечовидільної та ін.). Займається лікуванням бронхіту, ларингіту, пневмонії, гастриту, холециститу, анемії, циститу, різних інфекційних захворювань та ін. Проводить консультації по догляду за новонародженими дітьми та їх вигодовуванню, отоскопію, УЗ-діагностику
Лікар Педіатр Антонова Олена Вікторівна на Doc.ua
Олена Вікторівна спеціалізується на педіатрії. Консультує з правильного догляду за дітьми, їх вигодовування та вакцинопрофілактики
Лікар Педіатр, Ревматолог Антоненко Інна Миколаївна на Doc.ua
Інна Миколаївна займається діагностикою та лікуванням дітей з самого народження аж до 18-тиріччя. До доктора звертаються з патологіями ЛОР-органів, ендокринними порушеннями, хворобами шлунково-кишкового тракту і алергічними проявами. Проводить профілактику простудних та інфекційних захворювань, виконує вакцинацію
Лікар Педіатр Аракчеєва Галина Іванівна на Doc.ua
Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань в педіатрії та дитячої пульмонології. Пройшла спеціалізацію з ендокринології, пульмонології і бронхології в м. Москва. Завідувала міським відділенням пульмонології в м. Кишинів. Є автором багатьох наукових публікацій з дитячої пульмонології.
Лікар Педіатр Абраменко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Спеціаліст вищої кваліфікації, що займається виявленням і усуненням дитячих захворювань різного походження та рівня складності. Крім цього Тетяна Миколаївна також дає рекомендації по грудному вигодовуванню і підтримці здоров'я у дитини.
СІМОНЕЦ ДОК ЦЕНТР
п-т Героїв Сталінграду 48на карті
Оболонськийм. Героїв Дніпра
Лікар Педіатр Река Ірина Петрівна на Doc.ua
Река Ірина Петрівна
Педіатр вищої кваліфікаційної категорії, член педіатричного суспільства. Регулярно бере участь в з'їздах педіатрів України і науково-практичних конференціях, публікує наукові статті в журналі «Педіатр». Займається діагностикою та лікуванням захворювань органів дихання і шлунково-кишкового тракту у дітей. Проводить профілактичні огляди дітей і профілактичну вакцинацію
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Педіатр Овчініна Тамара Петрівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар-педіатр, працює з різними хворобами: гострими патологіями дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи. Проводить терапію рахіту, анемії, пневмонії та ін., займається профілактикою хвороб в дитячому віці.
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Педіатр Лисак Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна має багаторічний досвід роботи педіатром, вона і проводить консультації з батьками, і діагностує, лікує різні захворювання у дітей, такі як бронхіт, дисбактеріоз, грип, вітрянка, свинка, ГРВІ тощо
Валерія на Старокиївській
вул. Старокиївська, 9на карті