Сторінка 19: Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Самофал Юлія Євгеніївна на Doc.ua
Лікар проводить профілактичні огляди дітей від 0 до 18 років, надає консультації з харчування дітей та підлітків від 0 до 18; консультує з питань грудного вигодовування. Допомагає в складанні індивідуальних графіків вакцинації, крім того проводить профілактичні щеплення. Лікує основний спектр захворювань у дітей
Лікар Педіатр Альюсеф Майя Хайдарівна на Doc.ua
Автор 15 наукових друкованих праць і доповідей на міжнародних науково-практичних конференціях, лікар-педіатр займається ранньою діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів у дітей різного віку. Доктор володіє методиками оцінки фізичного і психічного розвитку
Лікар Кардіолог, Педіатр, УЗД-фахівець Слічко Маріанна Іванівна на Doc.ua
Маріанна Іванівна - УЗД-фахівець, педіатр, дитячий кардіолог. З метою діагностики патологій і захворювань проводить у дітей УЗ-діагностику серця, ЕКГ з розшифровкою. Лікує такі хвороби, як аритмія, хронічна недостатність, хвороби клапанів, ішемічна хвороба серця, міокардит
Лікар Гематолог, Педіатр Мартинова Валерія Віталіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціаліст, який бере активну участь в міжнародних конференціях, курсах і стажування. Доктор стежить за сучасними протоколами лікування пацієнтів, володіє кількома іноземними мовами, що дозволяє вивчати зарубіжну літературу з медицини. Валерія Віталіївна займається лікуванням пацієнтів з педіатричними захворюваннями, з гематологічною і онкогематологічною патологією, проводить патронаж новонароджених
Лікар Алерголог, Педіатр Тузані Халід на Doc.ua
Доктор спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих захворювань, а також надає допомогу пацієнтам у напрямку алергології. Проводить терапію бронхіальної астми та інших внутрішніх хвороб у дітей з народження і до 18 років, виконує алергічні проби
Лікар Гастроентеролог, Педіатр, УЗД-фахівець Павлюченко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, гастроентеролог, УЗД-фахівець. Основні напрямки роботи: функціональні і органічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту, простудні та інфекційні захворювання в педіатрії; УЗД обстеження органів черевної порожнини та нирок.
Лікар Імунолог, Педіатр Северінов Сергій Олександрович на Doc.ua
Сергій Олександрович - дипломований лікар, який спеціалізується на педіатрії, терапії, імунології, ендокринології, озонотерапії і біологічній медицині. Займається лікуванням хронічних бактеріальних, вірусних, грибкових і паразитарних інфекцій
Лікар Педіатр Чехун Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням захворювань внутрішніх органів і систем (сечовидільної, дихальної, серцево-судинної, шлунково-кишкового тракту), також консультує молодих мам з питань вигодовування, турботи і розвитку дітей
Лікар Педіатр Шипота Антоніна Іванівна на Doc.ua
Антоніна Іванівна веде спостереження дітей з народження до 18 років. Лікує захворювання дихальних шляхів, нирок, шлунково-кишкового тракту. Проводить терапію патологій оториноларингологічного профілю, деяких хвороб органів зору. Консультує з питань вакцинації, догляду за дитиною, вигодовування.
Лікар Гомеопат, Педіатр Боярин Юрій Григорович на Doc.ua
Лікар займається гомеопатичним лікуванням різних патологій, зокрема - гінекологічної сфери. Розробляє схеми лікування при аменореї, олігоменореї, дисменореї, функіональний кістах яєчників, а також інших органів і систем