Міжнародний центр реабілітації та нейрофізіології

Відгуки про клініку Міжнародний центр реабілітації та нейрофізіології

add_box Неврологія Психіатрія Реабілітологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр проводить консультування, лікування та реабілітацію дітей та дорослих з органічними ураженнями центральної нервової системи, ДЦП, розладами аутистичного спектру, затримками розвитку та соціальної адаптації. Досвідчені лікарі, довіра до яких підтверджена роками медичної практики. Вони підбирають пацієнтам оптимальні схеми лікування з урахуванням показань та фінансових можливостей пацієнта і призначають лише ті дослідження, які необхідні у даній клінічній ситуації.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Щербаківського Данила 57 Гна карті
Шевченківський м.Нивки м.Сирець
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
17 відгуків
Денис 08 Червень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. При потребі будемо звертатися саме у цю клініку.
Тимофій 20 Травень 2024
Клініка дуже хороша, завжди нагадують о прийомі, сервіс хороший, ніяких зауважень не було, ми задоволені візитом
Анна 04 Травень 2024
 Деякі речі не продумані у цьому центрі. Наприклад якщо потрібно поговорити лікарю з батьками на одинці, так щоб дитина не чула їхньої розмови. Дитині просто нема куди подітися, ось якби  була окрема дитяча кімната, було б набагато зручніше. Ось це мені не сподобалося, а так загалом все було нормально у цьому медичному центрі.
Ольга 20 Квітень 2024
Нам дуже сподобалася дана клініка.
Олександр 16 Квітень 2024
Дуже комфортно було у цій клініці. Персонал у клініці надзвичайно привітний та прекрасний. Допомогли нам з усім розібратися, відповіли на усі наші запитання. Загалом все дуже добре було у цій клініці.
Вікторія 06 Квітень 2024
Все сподобалося у цьому центрі. Було комфортно, всі дуже уважні та вміють вислухати. Добре все пояснили.
Валентин 22 Лютий 2024
Сподобалось обслуговування.
Діана 10 Лютий 2024
Нормально було у клініці. Все пройшло добре.
Єва 16 Січень 2024
Маркіян Євгеній Віталійович - гарний спеціаліст, зі своєю задачею справився, прийом сподобався
Дмитро 06 Січень 2024
Усім задоволений.