Сторінка 27: Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Гончаренко Юлія Валеріївна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець в області педіатрії. Займається діагностикою та лікуванням широкого спектру дитячих захворювань, патронажем новонароджених, а також оформленням різної документації (Оформлення дитини в дитячий сад, школу, табір і т. д.).
Лікар Педіатр Полещук Ольга Юріївна на Doc.ua
Ольга Юріївна спеціалізується на наданні невідкладної допомоги дітям, патронажі новонароджених і дітей першого року життя. Лікар проводить профілактичні огляди дітей до року, здійснює підтримку грудного вигодовування, введення прикорму за віком, огляди для школи і дитячого садка. Працювала в швидкої допомоги в складі педіатричної бригади. Має другу вищу освіту за фахом - психологія
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Педіатр, Лікар функціональної діагностики Савінова Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталя Сергіївна - кваліфікований фахівець з питань лікування захворювань у дітей. Проводить комплексну профілактику патологій різного рівня складності і характеру походження, шляхом поєднання діагностичних і лікувальних методик. Проводить вакцинопрофілактику. Приймає дітей від 0 до 18 років
Сучасна медицина, медичний центр
ул. Метрологическая, 44на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Педіатр Михальова Дарина Віталіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії. Проводить консультативний прийом, пальпацію, перкусію, аускультацію, отоскопію, фарингоскопію, пульсоксиметрію, тонометрію, призначення лікування, контроль за ходом терапії, катетеризацію сечового міхура, встановлення газовідвідної трубки
Лікар Педіатр Світельська Інна Олександрівна на Doc.ua
Спеціаліст в галузі педіатрії, проводить обстеження і терапію дітей від народження до повноліття. Займається діагностикою та лікуванням гострих респіраторних інфекцій, захворювань дихальних шляхів, інфекційних хвороб, проблем шлунково-кишкового тракту, порушень харчування і травлення у маленьких дітей
Лікар Педіатр Яременко Ірина Павлівна на Doc.ua
Лікар-педіатр займається консультуванням по грудному вигодовуванню, по прикорму, складає індивідуальний графік вакцинації. З метою діагностики та лікування захворювань у дітей проводить такі процедури, як аускультація, перкусія, пальпація, отоскопія, промивання сірчаних пробок. Лікує риніт, фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, пневмонію
Дитяча кімната здоров'я Doctor U
вул. Сергія Данченка, 16на карті
Подільськийм. Нивки
Лікар Педіатр, Кардіолог, Сімейний лікар Біловол Людмила Олександрівна на Doc.ua
Лікар широкого профілю веде прийом дорослих і дітей, встановлює діагноз захворювання, при необхідності призначає комплексне обстеження, консультації фахівців вузького профілю. Проводить терапію захворювань внутрішніх органів, патології серцево-судинної системи.
Лікар Педіатр Кравчук  Ганна Ігорівна на Doc.ua
Лікар проводить прийом маленьких пацієнтів з народження і до 3 років. Доктор спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних респіраторних захворювань, різних інфекцій (в тому числі паразитних). У практичній діяльності використовує сучасні методи лікування та діагностики дитячих захворювань, коректує календар вакцинацій, консультує батьків щодо раціонального вигодовування, розвитку дитини і профілактиці дитячих хвороб
Лікар Педіатр Гапчук Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр виконує комплексні огляди, діагностує хвороби серця, судин, нирок, різних різновидів поразок шлунково-кишкового тракту, центральної нервової системи. Виробляє лікування при інфекційних захворюваннях, харчових отруєннях
Лікар Сімейний лікар, Педіатр Клочан Вікторія Геннадіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на патронажі новонароджених, ведення дітей до 1 року, вакцинації дітей та дорослих в т.ч. вакцинації дітей з порушенням календаря щеплень. Проводить консультації з питань грудного вигодовування та прикорму.