Сторінка 26: Педіатри в Києві

Лікар Гомеопат, Педіатр Ткаченко Сільвія Юліївна на Doc.ua
Сільвія Юліївна бере активну участь в гомеопатичних конгресах і форумах, володіє методикою іридодіагностики, є кваліфікованим гомеопатом, фахівцем з народної і нетрадиційної медицини.
Клініка академіка Земскова
пр. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 59 б (Міська клінічна лікарня №10, хірургічний корпус)на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Педіатр Рибалко Світлана Григорівна на Doc.ua
Лікар – кваліфікований фахівець, який займається спостереженням за дітьми грудного віку і старше. Лікар постійно вдосконалює свої знання під час навчання на семінарах в області педіатрії. Лікар лікує такі захворювання, як вітрянка, бронхіт, пневмонія, дифтерія, ГРВІ, кір, краснуха тощо. Проводить оформлення довідок в дитячі садки, в школу.
Лікар Педіатр, Алерголог, Імунолог Рогожина Юлія Петрівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на діагностиці та лікуванні різного роду захворювань дитячого віку, на лікуванні та діагностиці алергій, на проведенні вакцинації з попередніми складаннями індивідуального вакцинального графіку, враховуючи всі діагностичні особливості у пацієнтів різних вікових груп. Юлія Петрівна регулярно вдосконалює свої знання, беручи участь в тренінгах і наукових семінарах. У медичній практиці лікар застосовує свої знання і досвід в поєднанні з індивідуальним підходом, що гарантує ефективне лікування
Лікар Педіатр Альвінська Світлана Петрівна на Doc.ua
Альвінська Світлана Петрівна
Світлана Петрівна - фахівець з діагностики та лікування захворювань у маленьких пацієнтів. Проводить консультативний прийом дітей, вакцинацію, пакетне спостереження дітей. Лікує хвороби за профілем гастроентерології, пульмонології
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Педіатр, Гастроентеролог Нехаєнко  Марія  Іванівна на Doc.ua
Нехаєнко Марія Іванівна
Марія Іванівна, кандидат медичних наук, лікар педіатр вищої категорії, дитячий гастроентеролог, неонатолог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань за сучасними стандартами доказової медицини, проведенні профілактичних оглядів, спостереженні та веденні дітей від народження до 18 років. Надає невідкладну медичну допомогу дітям від народження та до 18 років. Проводить консультації щодо профілактичних щеплень, які проводять в Україні та за межами нашої держави, консультації з харчування дітей (правила правильного підгодовування).
Лікар Невролог, Педіатр Бруханська Тетяна Любомирівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування новонароджених дітей з перинатальною патологією, катамнестичне спостереження. Тетяна Любомирівна здійснює профілактику, діагностику та лікування захворювань нервової системи у дітей
Лікар Педіатр Горбань Ганна Владиславівна на Doc.ua
Лікар - кваліфікований фахівець, який займається спостереженням за дітьми грудного віку і старше. Лікар постійно вдосконалює свої знання під час навчання на семінарах в області педіатрії. Лікар лікує такі захворювання, як вітрянка, бронхіт, пневмонія, дифтерія, ГРВІ, кір, краснуха тощо. Проводить оформлення довідок в дитячі садки, в школу.
Лікар Неонатолог, Педіатр Василенко Наталія Валентинівна на Doc.ua
Василенко Наталія Валентинівна
Наталя Валентинівна спеціалізується на діагностиці, профілактиці, лікуванні захворювань у дітей. Доктор лікує такі захворювання як, грип, ГРВІ, пневмонія, гастрит, краснуха, вітряна віспа і т.д. Наталя Валентинівна автор публікацій у вітчизняних і зарубіжних виданнях, підвищує свій професійний рівень, читаючи вітчизняні та зарубіжні періодичні видання, монографії, огляди, а також відвідуючи конференції і семінари з педіатричної тематиці
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Центр «Дитинологія особливого розвитку» на Оболоні
просп. Героїв Сталінграда, 4, корпус 5на карті
Лікар Педіатр Іванникова Людмила Андріївна на Doc.ua
Лікар-педіатр проводить профілактику простудних хвороб, що вражають дихальні органи. Займається лікуванням і діагностикою дитячих захворювань області гастроентерології, кардіології, неврології. Здійснює амбулаторне спостереження дітей з народження до 18 років. Регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації
Добробут «Дитяча поліклініка в Голосіївському районі»
Консультація дитячого лікаря-фахівця в приймальному відділенні - 880 грн.
вул. Маршала Конєва, 10/1на карті
Голосіївськийм. Іподром
Поліклініка для всієї родини в Голосієво
Консультація дитячого лікаря-фахівця в приймальному відділенні - 880 грн.
вул. Маршала Конєва, 10/1на карті
Голосіївськийм. Іподром
Лікар Педіатр Антропова Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Тетяна Вікторівна - фахівець в області загальної сімейної практики, займається лікуванням захворювань: бронхолегеневої системи, сечовидільної системи та шлунково-кишкового тракту, дитячих інфекційних захворювань.
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті