Гомеопатичний центр Дем'яна Попова

Гомеопатичний центр Дем'яна Попова

add_box Гомеопатія ... ще
Гомеопатичний центр Дем'яна Попова - це унікальний медичний центр, де об'єднали зусилля різних фахівців для найкращої допомоги пацієнтам. У центрі використовують гомеопатичний метод лікування, КСТ-терапію, психотерапію. У центрі працюють лікарі-гомеопати, послідовники Київської гомеопатичної школи, учні її засновника Дем'яна Володимировича Попова - старшого. Починаючи з 1935 року у Києві він вів свою практику, напрацьовуючи досвід та методику школи. Ці знання розвиваються та з успіхом використовуються для допомоги пацієнтам і на сьогодні
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 18:00
вул. Кудрявська, 5 (вхід з Кудрявського узвозу)на карті
Шевченківський м.Лук'янівська м.Золоті ворота м.Майдан Незалежності

Ось це далеко не весь перелік захворювань, які ми лікуємо:

• Гінекологія - патологія вагітності, безпліддя, аднексит, ендометрит, фіброміома, мастопатія, порушення циклу
  • Урологія - простатит, аденома передміхурової залози, проблеми потенції, уретрит, пієлонефрит, цистит
  • ЛОР - захворювання - тонзиліт, гайморит, трахеїт, аденоїди, нежить
  • Ендокринна система - захворювання щитовидної залози, надниркових залоз, різні гормональні порушення
  • Шлунково-кишкові патології - гастрит, холецистит, панкреатит, ентерит, коліт, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, ферментопатії, дисбактеріоз кишечника
  • Бронхо-легеневі захворювання - бронхіт, бронхіальна астма
  • Психоневрологічні розлади - вегетосудинна дистонія, діенцефальний синдром, неврози, страхи, депресії, нав'язливі стани
  • Шкірні захворювання - алергічні дерматити, екзема, псоріаз, нейродерміт
  • Серцево-судинні захворювання - гіпертонія, серцева недостатність, ішемічна хвороба серця (стенокардія), кардіоневроз
  • Захворювання суглобів - обмінні, ревматичні і подагричні поліартрити, остеохондроз, деформуючий артроз
  • Аутоімунні захворювання
  • Порушення імунітету
  • Алергії
  • Травми і їх негативні наслідки
  • Синдром хронічної втоми

Принципи: професіоналізм, порядність, доброзичливість, щире прагнення допомогти пацієнтові.

Анна 09 Грудень 2023
В клініці не вмикають опалення, тому холодно. В загальному персонал і клініка сподобались.
Людмила 03 Грудень 2023
Візитом задоволена, усе сподобалось.
Сергій 10 Жовтень 2023
Були на консультації у Богачук Олександра Петровича, візитом залишились задоволені - огляд був не поверхневий, а детальний, усе розпитав та надав рекомендації. На ресепшені нас класно прийняли. Усе сподобалось.
Владислав 09 Серпень 2019
Очень понравилось ребенку, в восторге от врача, и сказал что у него никогда такого врача внимательного и заботливого не было. Он был в восторге. Рассказывал всем что он ходил к самому лучшему в мире врачу.
Светлана 28 Вересень 2016
Мне очень понравилось, не пришлось ожидать, приемлемые цены для пенсионеров - буду обращаться!