Гомеопатичний центр Дем'яна Попова

Відгуки про клініку Гомеопатичний центр Дем'яна Попова

add_box Гомеопатія ... ще
Гомеопатичний центр Дем'яна Попова - це унікальний медичний центр, де об'єднали зусилля різних фахівців для найкращої допомоги пацієнтам. У центрі використовують гомеопатичний метод лікування, КСТ-терапію, психотерапію. У центрі працюють лікарі-гомеопати, послідовники Київської гомеопатичної школи, учні її засновника Дем'яна Володимировича Попова - старшого. Починаючи з 1935 року у Києві він вів свою практику, напрацьовуючи досвід та методику школи. Ці знання розвиваються та з успіхом використовуються для допомоги пацієнтам і на сьогодні
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 18:00
вул. Кудрявська, 5 (вхід з Кудрявського узвозу)на карті
Шевченківський м.Лук'янівська м.Золоті ворота м.Майдан Незалежності
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
14 відгуків
Анна 09 Грудень 2023
В клініці не вмикають опалення, тому холодно. В загальному персонал і клініка сподобались.
Людмила 03 Грудень 2023
Візитом задоволена, усе сподобалось.
Сергій 10 Жовтень 2023
Були на консультації у Богачук Олександра Петровича, візитом залишились задоволені - огляд був не поверхневий, а детальний, усе розпитав та надав рекомендації. На ресепшені нас класно прийняли. Усе сподобалось.
Владислав 09 Серпень 2019
Очень понравилось ребенку, в восторге от врача, и сказал что у него никогда такого врача внимательного и заботливого не было. Он был в восторге. Рассказывал всем что он ходил к самому лучшему в мире врачу.
Светлана 28 Вересень 2016
Мне очень понравилось, не пришлось ожидать, приемлемые цены для пенсионеров - буду обращаться!
Михаил 09 Серпень 2016
В клинике встретили доброжелательно. Ответили на все вопросы. Во время ожидания можно было попить воды, поиграть с ребенком. Прием начался в назначенное время.
Леонид 30 Травень 2016
Маленький уютный кабинет, клиникой назвать трудно. Но все очень комфортно обставлено и на рецепции приветливая девушка.
Максим 13 Серпень 2015
Хорошая клиника все удобства есть для ребенка.
Элис 08 Червень 2015
Видно, что много людей туда ходит, это хорошо.
Засина 27 Травень 2015
В клинике приятная девушка на рецепции, но там было очень душно и жарко.