Сторінка 30: Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Попович Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна займається діагностикою, лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних органів, ГРВІ, ГРЗ, лікар використовує в лікуванні комплексний підхід до маленьких пацієнтів.
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Педіатр Корбут Надія Миколаївна на Doc.ua
Корбут Надія Миколаївна
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань ЛОР органів, дихальної системи, інфекційних хворобах. Більше 10-ти років Надія Миколаївна працювала на дитячій невідкладній допомзі. Практикувала свої навички в Варшаві і Лівії.
Лікар Сімейний лікар, Лікар екстреної медицини, Педіатр Зінченко Богдан Олександрович на Doc.ua
Лікар невідкладної допомоги, сімейний лікар першої категорії. Займається діагностикою, веденням і лікуванням різних захворювань травної, дихальної, серцево-судинної систем і інфекційних захворювань на дому.
Лікар Педіатр Лебідь  Ірина  Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна лікар-педіатр, який веде дітей від народження і до 18 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих хвороб, таких як: ГРВІ, бронхіт, ларингофарингіт, отит, синусит, пневмонія, гастроентероколіт, гастрит, цистит, пієлонефрит, краснуха, вітряна віспа, паротит (свинка), кір і ін.
Лікар УЗД-фахівець, Педіатр Куровська Маріанна Миколаївна на Doc.ua
Лікар веде спостереження дітей з народження і до 18 років. Спеціалізується на імунології, лікуванні захворювань органів дихання, проводить вакцинацію.
Лікар Педіатр Стрюкова Євгенія Сергіївна на Doc.ua
Євгенія Сергіївна займається діагностикою, лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальних органів, ГРВІ, ГРЗ, доктор використовує в лікуванні комплексний підхід до пацієнтів.
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Педіатр Руденко Сергій Миколайович на Doc.ua
Лікар-педіатр, займається виявленням простудних, алергічних, гастроентерологічних захворювань у дітей, їх діагностикою, а також призначенням курсу лікування. Проводить консультування щодо правильного харчування під час терапії.
Лікар Педіатр, Алерголог Батечко  Оксана  Ярославівна на Doc.ua
Оксана Ярославівна педіатр та дитячий алерголог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні інфекційно-запальних захворювань у дітей а також алергій
«Медіан»
вул. Ярославська, 55на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Педіатр Панфілова Дарина Андріївна на Doc.ua
Дарина Андріївна - фахівець в області педіатрії, який користується широким спектром сучасних методик з діагностики та усунення захворювань, що мають різний рівень складності і характер походження. Регулярно підвищує професійну компетенцію шляхом відвідування тематичних майстер-класів, а також курсів і конференцій
Лікар Педіатр Брозднякова Наталія Василівна на Doc.ua
Наталія Василівна - лікар-педіатр другої кваліфікаційної категорії. Веде прийом дітей і підлітків від народження до 18 років. Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань інфекційного характеру, патологій сечовидільної системи, дихальних шляхів, ЛОР-органів: ГРВІ, бронхіту, пневмонії, вітряної віспи, краснухи, риніту, ларинготрахеїту та ін.