Сторінка 25: Педіатри в Києві

Лікар Педіатр Чернявська Марина Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на патронажі дітей з моменту народження. Серед основних процедур: вакцинація а також діагностика і лікування поширених захворювань дитячого віку. Марина Чернявська є учасником спільного освітнього проекту Міністерства охорони здоров'я України та British Medical Journal
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
Консультація англомовного лікаря для дітей - 1100 грн.
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Педіатр Горбачова Марина Миколаївна на Doc.ua
Марина Миколаївна займається патронажем дітей до року, лікуванням вірусних інфекцій, хвороб гастроентерологічного, терапевтичного профілів. Спеціалізується на профілактиці вірусних інфекцій. Постійно підвищує кваліфікацію на тренінгах, семінарах, симпозіумах
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Добробут (Лікар Сем) в ЖК Новопечерські Липки
вул. Драгомирова, 20на карті
Шевченківськийм. Звіринецька
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Гіленко Ганна Ігорівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, займається лікуванням ГРВІ, «краснухи», грипу, вітрянки, кору, тонзиліту, харчових отруєнь у дітей. Спеціалізується на дитячій гастроентерології. Проводить планові вакцинації, веде патронаж новонароджених
Лікар Невролог, Педіатр Щувайло Діна Олександрівна на Doc.ua
Діна Олександрівна веде прийом дітей з народження, проводить консультації і профогляд здорових дітей, передчасно народжених, з вродженими вадами розвитку центральної нервової системи, а також лікує головний біль різного генезу, мігрень, втрати свідомості, судоми різного генезу, скелетні, м'язові болі
Лікар Педіатр Чернишова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Чернишова Оксана Володимирівна
Понад дев'ять років доктор спеціалізується на лікуванні інфекційних захворювань, порушень шлунково-кишкового тракту. Має значний досвід роботи з новонародженими і усиновленими дітьми. Крім цього Оксана Володимирівна працювала дитячим гастроентерологом, є хорошим фахівцем у сфері сімейної медицини. Навчалася і працювала в Європі - брала участь в міжнародному проекті з удосконалення лікарських навичок в Страсбурзі, Франція.
Американський медичний центр
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Сімейний лікар, Педіатр Гарбуз Олексій Миколайович на Doc.ua
Олексій Миколайович має досвід ведення пацієнтів з гострими і хронічними патологіями різної етіології. Веде також прийом дітей з народження - надає повний цикл супроводу, включаючи вакцинацію і профілактику найбільш поширених захворювань
Лікар Педіатр Попова Наталія Олегівна на Doc.ua
Наталя Олегівна займається профілактикою, діагностикою та лікуванням дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні ГРВІ, бронхіту, атопічного дерматиту, захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Консультує з питань вакцинації та вигодовування
Лікар Педіатр Клименко Ельвіна Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на педіатрії. Веде консультативний прийом, огляд, риноскопію, отоскопію, призначає схему лікування, складає індивідуальну схему щеплень. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, коліт, бронхіт, цистит, вітряна віспа та інші
Лікар Педіатр Угрин Мирослава Степанівна на Doc.ua
Лікар педіатр. Спеціалізується на динамічному спостереженні за дітьми 1-го року життя; медичному нагляді дітей дошкільного та шкільного віку; диспансеризації хронічних хворих; організації раціонального вигодовування та догляду за дітьми раннього віку; визначенні тактики проведення профілактичних щеплень; наданні невідкладної допомоги; веденні медичної документації; медичному супроводі дітей від народження до 18 років.
Лікар Педіатр Вишневська Лариса Володимирівна на Doc.ua
Компетентна в лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту, хвороб алергічної і інфекційної природи, сечостатевої системи.
Медіком (Medikom) на Оболоні
Выезд педиатра на дом (без стоимости консультации) в пределах г. Киева ‒ 628 грн.
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь