Лікар Гомеопат, Невролог, Педіатр Коломієць Людмила Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Коломієць Людмила Олександрівна

21рік досвіду
Педіатр, вищої лікарської категорії, провідний лікар, спеціалізується в галузі дитячої неврології, лікуванні дихальних, серцево-судинних, шкірних та інших захворювань в дитячому віці, активно застосовує гомеопатію в процесі лікування.

Перевірені відгуки про лікаря 16 відгуків

Наталія 07 Березень 2024
Дуже задоволена консультацією, яку надав лікар. Сам прийом дуже сподобався, також дуже сподобалася  фаховість лікаря.
Анна 15 Лютий 2024
Лікарка дуже уважно мене вислухала, вивчила всі результати обстежень та аналізів, визначила напрямок лікування, я дуже задоволена прийомом, дякую.
Марія 18 Січень 2024
Все добре пройшло. Все супер. Сподобалося. Було все по ділу, багато хороших порад почули.
Емілія 21 Грудень 2023
Сподобався візит до лікаря - вона змогла нам допомогти.
Анастасія 09 Листопад 2023
В цілому прийом пройшов комфортно. Лікар компетентна, професійна, уважна. Відповіла на усі поставленні запитання.
Анастасія 14 Вересень 2023
Лікарка була компетентна, ставила багато уточнюючих питань, щоб правильно поставити діагноз і зробити точне призначення. Консультацією залишилася задоволена.
Поліна 05 Січень 2023
Юлия 28 Листопад 2019
Богдан 09 Жовтень 2019
Данил 12 Вересень 2019
Консультация врача великолепное. Очень внимательная, чуткая, понимающая, очень корректное лечение.