Сторінка 6: Андрологи в Києві

Лікар Уролог, Андролог, Сексолог Горзов Антон Антонович на Doc.ua
Медичний центр "Біомед" (Троещина)
пр-т Червоної калини, 27/1на карті
Деснянськийм. Почайна
Лікар Уролог, Андролог, Сексолог Лисенко Микола Миколайович на Doc.ua
Лікар-уролог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування захворювань сечостатевої сфери, є практикуючим хірургом урологічного профілю. Також працює в Інституті урології.
Моя Клініка на м. Осокорки
Вторичная консультация уролога - 400 грн.
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Уролог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Андролог, Сексопатолог, Сексолог Малишкін Дмитро Ігорович на Doc.ua
21рік досвіду
Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс); лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
«Медичний центр» для дорослих та дітей
Консультує ТІЛЬКИ ОНЛАЙН!!!!
вулиця Якуба Коласа, будинок 4-Б, офiс 117на карті
Святошинськийм. Святошин
Запис на онлайн-консультацію
Відкриті слоти лікаря
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Лікар Уролог, Андролог Ісаєвський Дмитро Олексійович на Doc.ua
Дмитро Олексійович є фахівцем в питаннях фізіоурологіі. Проводить діагностику і консервативну терапію запалень сечостатевої системи. Спеціалізується на проведенні урологічних операцій, видаленні новоутворень сечового міхура.
Лікар УЗД-фахівець, Уролог, Андролог, Сексолог Ротар Віктор Федорович на Doc.ua
Віктор Федорович багато років веде клінічну практику в якості уролога, фахівця з всебічної терапії запальної і інфекційної патології чоловічої репродуктивної сфери.
Лікар Андролог, Уролог Пантазі Сергій Вікторович на Doc.ua
21рік досвіду
Пантазі С.В. має значний досвід клінічної практики в урології та андрології, проводить терапію запальних процесів в сечовивідних шляхах, нирках, доброякісної гіперплазії простати, статевих інфекцій, порушень ерекції, а також нетримання сечі у жінок.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Консультативно-діагностичний центр Святошинського району
ул. Симиренко, 10на карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Уролог, Андролог Корнієнко  Олексій Михайлович на Doc.ua
Корнієнко Олексій Михайлович
Олексій Михайлович висококваліфікований лікар уролог, андролог і кандидат медичних наук. Регулярно відвідує зарубіжні та українські курси та конференції, є автором 130-ти наукових публікацій. Спеціалізується на діагностиці, консервативному і хірургічному лікуванні захворювань чоловічої статевої сфери (аденома простати, баланопостит, варикоцеле, везикуліт, вірус папіломи людини (ВПЛ), імпотенція, чоловіче безпліддя, простатит та ін.)
Інститут урології НАМН України
вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 9ана карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 03  трав.сб 04  трав.нд 05  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Андролог, Уролог Трофимів Михайло Володимирович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар-уролог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні запальних захворювань сечовивідної системи як у чоловіків, так і у жінок; патологій чоловічих статевих органів. Проводить діагностику, консервативне й оперативне лікування, у тому числі методами традиційної та сучасної малоінвазивної хірургії (хірургія одного дня).
Лікар Андролог, Уролог Прощаков Костянтин Вітольдович на Doc.ua
Прощаков Костянтин Вітольдович
Костянтин Вітольдович проводить весь комплекс діагностичних і терапевтичних процедур для лікування хронічних, гострих захворювань, патологій чоловічої сечовивідної, репродуктивної систем.
Лікар Уролог, Андролог Зурігат Самер Ахмедович на Doc.ua
Зурігат Самер Ахмедович
Самер Ахмедович спеціалізується на лікуванні патологій в сфері жіночої, чоловічої урології. Діагностує, проводить кваліфіковану терапію запальних захворювань внутрішніх, зовнішніх органів сечостатевої системи у жінок і чоловіків