Альтернатива, медичний центр

Альтернатива, медичний центр

4.7
add_box Андрологія Гінекологія Косметологія Репродуктологія Рефлексотерапія Терапія ... ще
Медичний центр «Альтернатива» - багатопрофільна клініка, для всієї родини, де надають широкий спектр послуг з відновлення здоров'я з наступних напрямків: терапія, фізіотерапія, апаратна та ін'єкційна косметологія, педіатрія, гінекологія, репродуктологія, гастроентерологія, традиційна і нетрадиційна медицина, неврологія, вертебрологія та ін.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Некрасовська, 3на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
4.7

Медичний центр «Альтернатива» надає широкий спектр медичної допомоги, використовує авторські методики, які виключають застосування медикаментозних засобів на всіх етапах лікування хвороби.

Лікувальні програми клініки Альтернатива спрямовані на поліпшення обміну речовин організму за допомогою детоксикації в поєднанні з очищенням лімфи і крові - це дозволяє позбутися від токсинів, консервантів, гельмінтів, бактерій, вірусів та інших шкідливих речовин. Всі методики спрямовані на оздоровлення організму в цілому, а не на лікування симптомів.

При проведенні подібної терапії, покращується робота всіх органів - печінки, товстого і тонкого кишечника, нирок, нервової, імунної та лімфатичної систем. На всіх етапах відновлення організму пацієнт спостерігається висококваліфікованими лікарями - терапевтом, неврологом, вертебрологом, гінекологом та ін.

У клініці «Альтернатива» надають, також, такі послуги:

• Гіпоалергенна дієта
  • Озонотерапія
  • Пресотерапія
  • Поліпшення функції хребта за допомогою масажу, лікувальної гімнастики, роботи на апараті тракційної терапії - «ОРМЕД-професіонал»
  • Мануальна терапія
  • Витягування хребта
  • Плазмоліфтінг
  • Рефлексотерапія
  • Класична, ін'єкційна і апаратна косметологія
  • Лазерна епіляція
  • Фітосауна і гідромасаж
  • Підготовка до ЕКЗ
  • Спостереження жінок, які чекають дитину
  • Лікування серцево-судинних патологій

У медичному центрі «Альтернатива» надають медичну допомогу за такими напрямками:

• Репродуктологія
  • Психологія
  • Урологія
  • Терапія
  • Гастроентерологія
  • Алергологія
  • Паразитологія
  • Гінекологія
  • Спостереження пацієнток, які чекають дитину
  • Ендокринологія
  • Дерматологія
  • Неврологія
  • Вертебрологія, остеопатія
  • Неврологія
Христина 05 Січень 2023
Візитом залишилась задоволена. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
Віталій 15 Грудень 2021
В клинике чисто, уютно, приняли быстро , без задержек. Визитом остался доволен.
Никита 28 Листопад 2019
Все не понравилось, от начала приема и до конца! С людей, просто выкачивают деньги. Ребенку поставили такой диагноз, и что б его подтвердить, нужно две — три недели сдавать анализы. Все, абсолютно не правда! Мне не понравился ни сервис, ни сама клиника. Тем чем они занимаются, так нельзя делать, особенно с маленькими детьми.
Валентина 04 Листопад 2019
Не было возможности оплатить услуги картой.
Юля 28 Вересень 2018
Доктор компетентный и помог в решении проблемы. Спасибо.
Філії мережі
Все клініки