Клініка Альтернатива, амбулаторний центр

Медичний центр
Алергологія, Вертебрологія, Гастроентерологія, Дерматологія, Дієтологія, Імунологія, Косметологія, Мануальна терапія, Неврологія, Нетрадиційна медицина, Ортопедія, Педіатрія, Психотерапія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Багатопрофільна клініка для всієї родини, надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей за такими напрямками: терапія, фізіотерапія, апаратна та ін'єкційна косметологія, педіатрія, традиційна і нетрадиційна медицина, неврологія, вертебрологія та ін. ще

• Нд: вихідний

вул. Драгоманова, 31 б. На карті

Дарницький , м.Харківська, м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Альтернатива» сім років працює на підставі Ліцензії Міністерства Охорони здоров'я України та надає послуги різних фахівців (дієтолога, дерматолога, сексолога, гастроентеролога, косметолога, імунолога та ін.), а також лікарів, що спеціалізуються на нетрадиційній медицині і вертебрології.

Якщо в цьому виникне необхідність, лікар проведе УЗ-діагностику, а також запропонує пацієнтові скористатися авторською методикою, розробленою фахівцями клініки. Це може бути профілактика детоксикації організму і атеросклерозу, а також лікування хребта і суглобів немедикаментозними засобами, протипаразитна програма.

Напрямки роботи амбулаторного центру «Альтернатива»:

• сексологія;
  • імунологія;
  • дієтологія;
  • трихологія та ін.

Авторські методики, розроблені в медичному центрі «Альтернатива»:

• протипаразитарна програма для дорослих і дітей;
  • використання немедикаментозних засобів при:
  • детоксикації організму;
  • профілактиці ускладнень цукрового діабету;
  • лікуванні алергії, гіпертонії;
  • лікуванні хребта і суглобів;
  • профілактиці атеросклерозу.

Удобное месторасположение. Красивый, чистый интерьер. Удобные диванчики для ожидания.

Максим, 09.06.2021

Дуже уважна. Багато розповіла про ті методики що вони застосовують. Розписала курс лікування. Поцікавилася історією хвороби. Дуже сподобалось.

Марина, 29.04.2021

Администратор в клинике была полностью без маски, не в мед халате, а в розовой кофточке. Когда ехала в клинику, спросила у администратора или есть терминал. Мне ответили что да. Но когда я хотела расплатиться мне сказали чтоб я деньги скидывала на карту, а про терминал ни слова не сказали. После того как я пыталась дозвониться знакомым чтоб они перекинули деньги на карту. Администратор можно сказать что пожалела меня и сказала, давайте попробуем терминалом. То есть терминал был изначально, но мне о нем никто не сказал. С третьего раза я оплатила. Терминал очень старый и не работающий оказался. Пусть сразу предупреждают клиентов, что у них только наличная оплата чтоб люди не рассчитывали. В общем не довольна сервисом. И не советую эту клинику.

Алина, 24.10.2020

Записувався на консультацію до лікаря. Клініка надає додаткові послуги й не попереджає що це додаткові гроші.

Роман, 26.09.2020

Довольно странная клиника с методами лечения которые я не совсем понимаю. Мне были предоставлены дополнительные услуги, я соответственно знала, что их нужно будет оплатить. Но то, что стакан воды будет стоить еще дополнительно, это для меня было сюрпризом. Нужно информировать про стоимость услуг заранее.

Елена, 04.03.2019
Дивитися всі відгуки