Альтернатива, амбулаторний центр

Альтернатива, амбулаторний центр

add_box Алергологія Гастроентерологія Дерматологія Дієтологія Імунологія Косметологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільна клініка для всієї родини, надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей за такими напрямками: терапія, фізіотерапія, апаратна та ін'єкційна косметологія, педіатрія, традиційна і нетрадиційна медицина, неврологія, вертебрологія та ін.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 20:30 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Драгоманова, 31 бна карті
Дарницький м.Харківська м.Позняки

Медичний центр «Альтернатива» сім років працює на підставі Ліцензії Міністерства Охорони здоров'я України та надає послуги різних фахівців (дієтолога, дерматолога, сексолога, гастроентеролога, косметолога, імунолога та ін.), а також лікарів, що спеціалізуються на нетрадиційній медицині і вертебрології.

Якщо в цьому виникне необхідність, лікар проведе УЗ-діагностику, а також запропонує пацієнтові скористатися авторською методикою, розробленою фахівцями клініки. Це може бути профілактика детоксикації організму і атеросклерозу, а також лікування хребта і суглобів немедикаментозними засобами, протипаразитна програма.

Напрямки роботи амбулаторного центру «Альтернатива»:

• сексологія;
  • імунологія;
  • дієтологія;
  • трихологія та ін.

Авторські методики, розроблені в медичному центрі «Альтернатива»:

• протипаразитарна програма для дорослих і дітей;
  • використання немедикаментозних засобів при:
  • детоксикації організму;
  • профілактиці ускладнень цукрового діабету;
  • лікуванні алергії, гіпертонії;
  • лікуванні хребта і суглобів;
  • профілактиці атеросклерозу.
Валерій 14 Лютий 2024
У клініці не працює термінал, потрібно перекидати на картку кошти. Коли я зробив на рахунок цього зауваження, мені почали казати що потрібно видрукувати QR-код і таке інше, на мою думку це  було не коректно і це мені дуже все не сподобалося.
Ірина 11 Січень 2024
Все нормально пройшло.
Анна 05 Лютий 2022
Мне бы хотелось, что бы когда выдают рецепт, его не писали от руки. А, как и у всех клиниках, давно, дают распечатанный на листе. А то потом приходить и разбирать почерк, очень не удобно.
Максим 09 Червень 2021
Удобное месторасположение. Красивый, чистый интерьер. Удобные диванчики для ожидания.
Марина 29 Квітень 2021
Дуже уважна. Багато розповіла про ті методики що вони застосовують. Розписала курс лікування. Поцікавилася історією хвороби. Дуже сподобалось.
Філії мережі
Все клініки