Альтернатива, медичний центр на вул. Героїв Дніпра

Альтернатива, медичний центр на вул. Героїв Дніпра

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Імунологія Кардіологія Педіатрія ... ще
Медичний центр «Альтернатива» - багатопрофільна клініка, для всієї родини, де надають широкий спектр послуг з відновлення здоров'я з наступних напрямків: терапія, фізіотерапія, апаратна та ін'єкційна косметологія, педіатрія, гінекологія, репродуктологія, гастроентерологія, традиційна і нетрадиційна медицина, неврологія, вертебрологія та ін.
access_time_filled вт - нд : 8:30 - 20:30 access_time_filled пн : вихідний
вул. Героїв Дніпра, 67на карті
Оболонський м.Героїв Дніпра

Медичний центр «Альтернатива» надає широкий спектр медичної допомоги, використовує авторські методики, які виключають застосування медикаментозних засобів на всіх етапах лікування хвороби.

Лікувальні програми клініки Альтернатива спрямовані на поліпшення обміну речовин організму за допомогою детоксикації в поєднанні з очищенням лімфи і крові - це дозволяє позбутися від токсинів, консервантів, гельмінтів, бактерій, вірусів та інших шкідливих речовин. Всі методики спрямовані на оздоровлення організму в цілому, а не на лікування симптомів.

При проведенні подібної терапії, покращується робота всіх органів - печінки, товстого і тонкого кишечника, нирок, нервової, імунної та лімфатичної систем. На всіх етапах відновлення організму пацієнт спостерігається висококваліфікованими лікарями - терапевтом, неврологом, вертебрологом, гінекологом та ін.

У клініці «Альтернатива» надають, також, такі послуги:

• Гіпоалергенна дієта
  • Озонотерапія
  • Пресотерапія
  • Поліпшення функції хребта за допомогою масажу, лікувальної гімнастики, роботи на апараті тракційної терапії - «ОРМЕД-професіонал»
  • Мануальна терапія
  • Витягування хребта
  • Плазмоліфтінг
  • Рефлексотерапія
  • Класична, ін'єкційна і апаратна косметологія
  • Лазерна епіляція
  • Фітосауна і гідромасаж
  • Підготовка до ЕКЗ
  • Спостереження жінок, які чекають дитину
  • Лікування серцево-судинних патологій

У медичному центрі «Альтернатива» надають медичну допомогу за такими напрямками:

• Репродуктологія
  • Психологія
  • Урологія
  • Терапія
  • Гастроентерологія
  • Алергологія
  • Паразитологія
  • Гінекологія
  • Спостереження пацієнток, які чекають дитину
  • Ендокринологія
  • Дерматологія
  • Неврологія
  • Вертебрологія, остеопатія
  • Неврологія
Ольга 07 Березень 2024
Сподобалася клініка, все добре пройшло. Персонал у клініці чудовий, дуже сподобалося саме відношення персоналу до пацієнтів. Обслуговування було на найвищому рівні.
Каріна 11 Лютий 2024
Все сподобалося, дуже сподобався лікар Глуховеря Тетяна Володимирівна. Прийом пройшов легко, дуже ясно все мені пояснили, все було добре
Каріна 20 Січень 2024
Все нормально пройшло.
Аноним 13 Грудень 2023
Залишилась незадоволеною - було таке враження, що нас ніхто не чекав, довелось чекати. Таке ставлення... не знаю навіть як описати відчуття, хоча у клініці відвідувачів не було, лікар була вільною, а прийняла із запізненням на сім хвилин.
Маргаріта 02 Грудень 2023
Приємний, гарний колектив у клініці.
Філії мережі
Все клініки