Сторінка 7: Андрологи в Києві

Лікар Андролог, Сексолог, УЗД-фахівець, Уролог Манжура Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар уролог, андролог, сексолог. Має багаторічний досвід в лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ускладнених випадків. Проводить діагностику і лікування захворювань статевої сфери чоловіків.
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Тачко Олександр Вікторович на Doc.ua
Лікар уролог-андролог, кандидат наук з 2016 року. Проводить огляд, вивчення анамнезу та консультації по лікуванню захворювань урологічного профілю, призначає необхідне дообстеження, інтерпретує результати аналізів, УЗД. Призначає індивідуальний план лікування і рекомендації для профілактики захворювань.
Лікар Андролог, Уролог Бабешін Дмитро Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на андрології і урології. Виконує оперативні втручання при фімозі, короткій вуздечці статевого члена, водянці оболонок яєчок, кіст придатків яєчок. Лікує такі захворювання і патології, як: сечокам'яна хвороба, уретрит, цистит, простатит
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Канцер Дмитро Миколайович на Doc.ua
Дмитро Миколайович - досвідчений фахівець в області урології та сексопатології. Займається лікуванням чоловічого безпліддя, хронічного простатиту, уретриту, хронічного орхоепідідіміта, еректильної дисфункції
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Дежнюк Петро Петрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор уролог-андролог, сексопатолог, діагностує і лікує захворювання зовнішніх статевих органів чоловіків, нирок, сечовивідних шляхів, сімейне безпліддя. Також проводить пластику вуздечки статевого члена, гідроцеле, сперматоцеле.
Лікар Андролог, Уролог Проскура Олександр Георгійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-уролог, лікує простатит, уретрит, нейрогенний сечовий міхур, цистит. Займається оперативним лікуванням варикоцеле, гідроцеле, фімозу.
Лікар Андролог, Онколог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Кошель Денис Олександрович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар-уролог, займається лікуванням різних захворювань чоловічої сечостатевої системи інфекційного і запального характеру. Проводить консервативне та хірургічне лікування урологічних та онко-урологічної патології. Виконує діагностичні маніпуляції (уретро- цисто- уретеро- піелоскопіі) стентування сечоводів; перкутанну нефростомію і цистостомію; біопсію передміхурової залози нирки) і ін.
Лікар Андролог, Уролог Герасимов Сергій Вікторович на Doc.ua
Лікар-уролог, має вищу категорію, Заслужений лікар України, проводить оперативні втручання на сечостатевій системі, лікує цистит, уретрит, сечокам'яну хворобу, простатит, фімоз, еректильну дисфункцію.
Лікар Андролог, Уролог Другак Петро Петрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні сечокам'яної хвороби, лікування запальних захворювань сечовидільної системи. Виконує заміну уретральних катетерів
Лікар Андролог, Венеролог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Каменцев Олександр Євгенійович на Doc.ua
4.7
Олександр Євгенович спеціалізується на оперативній і консервативній терапії урологічних хвороб, захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить діагностику з виявлення причин, що викликають еректильну дисфункцію. Індивідуально підбирає схему лікування для відновлення потенції.
chevron_left
Показати ще 7 Лікаріautorenew
7 8 chevron_right