Сторінка 7: Андрологи в Києві

Лікар Андролог, Уролог Ульянченко Ігор Сергійович на Doc.ua
Лікар уролог-андролог вищої категорії, проводить УЗД і цистоскопію. Успішно лікує пієлонефрит, простатит, цистит, уретрит, сечокам'яну хворобу, чоловіче безпліддя, гіперплазію простати. Ігор Сергійович проводить лікування інфекцій сечостатевої системи, а також чоловічого безпліддя
Медичний центр «Айвімед»
Консультація уролога первинна – 250 грн. Консультація уролога повторна – 200 грн.
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, УЗД-фахівець, Андролог, Уролог, Флеболог, Судинний хірург Севрюков Віктор Васильович на Doc.ua
Лікар-уролог, УЗД-фахівець (вища категорія), хірург (перша категорія), здійснює УЗД і операції, при аденомектоміі застосовує апарат для накладання швів на анастомоз сечового міхура і уретри.
Лікар Дерматовенеролог, Андролог, Дерматоонколог, Онколог Солярик  Володимир Валерійович на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні шкірних захворювань, (дерматити, кропив'янка, псоріаз, екзема та ін.) та інфекцій, які передаються статевим шляхом (генітальний герпес, хламідіоз, ВПЛ, трихомоніаз та ін.). Володіє всіма методами видалення новоутворень шкіри.
Лікар Уролог, Андролог Сілін Костянтин Олексійович на Doc.ua
Костянтин Олексійович займається діагностикою та лікуванням захворювань органів сечовидільної системи. Проводить терапію порушень копулятивної та репродуктивної функцій у чоловіків. Отримав звання заслуженого лікаря України.
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Козярін Євгеній Іванович на Doc.ua
Лікар сексопатолог, андролог, уролог вищої категорії. Має великий досвід в діагностуванні, лікуванні, профілактиці всього спектра урологічної патології, запалень чоловічої статевої сфери. Займається консультуванням і лікуванням проблем, пов'язаних з психогенними порушеннями сексуального характеру.
Лікар Сексопатолог, Андролог, Уролог, УЗД-фахівець Іщук Вадим Васильович на Doc.ua
Спеціаліст з більш ніж 20-річним досвідом працює з пацієнтами, у яких спостерігаються: еректильна дисфункція, чоловіче безпліддя, аденома передміхурової залози та ін. Захворювання на тлі порушень роботи ендокринної системи. Проводить всі необхідні процедури
Центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин
Кловський узвіз, 13ана карті
Печерськийм. Кловська
Лікар Андролог, Уролог Манжелеєв Денис Андрійович на Doc.ua
Лікар-уролог, андролог веде прийом пацієнтів віком від 15-ти років. Проводить діагностику і лікування хронічного циститу, нетримання сечі, урогенітальних інфекцій і сечокам'яної хвороби, гострого пієлонефриту, патологій передміхурової залози і придатків яєчок. Крім консервативного лікування, доктор компетентний в проведенні лапароскопічних операцій, ультразвукових та ендоскопічних досліджень чоловічих статевих органів
«Моя клініка» на Оболоні
вул. Героїв Сталінграда, 20на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Андролог, Уролог Чепурнатий Михайло Володимирович на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області урології та андрології, що займається виявленням і терапією інфекцій верхніх і нижніх сечовивідних шляхів, патологій передміхурової залози, сексуальних дисфункцій і інших розладів чоловічої сечостатевої системи.
Лікар Уролог, Сексопатолог, Андролог Мачуленко Олександр Леонідович на Doc.ua
Олександр Леонідович проводить лікування захворювань сечостатевої системи (простатити, баланопостити, безпліддя та ін.). Виконує операції при фімозі, варикоцеле, гідроцеле, кондиломах, аденомі передміхурової залози та ін. Лікар проходив стажування в Австрії.
Лікар Андролог, Сексолог, Уролог, УЗД-фахівець Манжура Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар уролог, андролог, сексолог. Має багаторічний досвід в лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ускладнених випадків. Проводить діагностику і лікування захворювань статевої сфери чоловіків.
КДЦ Шевченківського району, філіал №2
вул. Пимоненка, 10на карті