Сторінка 10: Андрологи в Києві

4.7
Лікар УЗД-фахівець, Уролог, Репродуктолог, Андролог Тарасенко Олександр Володимирович на Doc.ua
Проводить консультації з питань андрології, урології, репродуктології, лікування урологічної патології, а також УЗД нирок, простати, статевого члена, сечового міхура, органів калитки. Здійснює визначення тактики лікування онкоурологічної патології (рак сечового міхура, рак простати, рак нирки) і ін.
Лікар Андролог, Сексолог Гаркуша Сергій Олексійович на Doc.ua
Спеціалізується на позбавленні від різноманітних видів сексуальних розладів, порушень сечостатевої системи в хронічній формі. Також проводить біорезонансний тест.
Лікар Уролог, Андролог Сич Володимир Ігорович на Doc.ua
Лікар-уролог вищої категорії, займається лікуванням інфекційних і запальних захворювань чоловічої сечостатевої системи.
Лікар УЗД-фахівець, Терапевт, Уролог, Андролог, Сексопатолог, Кардіолог Харченко Володимир Васильович на Doc.ua
Володимир Васильович обіймає посаду головлікаря «Центру терапії болю» в мережі Kinesislife. Лікар Харченко є одним з провідних українських фахівців щодо ефективного лікування болю будь-якої етіології, використовуючи сучасні методики впливу на больові синдроми. Харченко В. В. займається терапією хвороб / патологічних станів за профілем ендокринології, пульмонології, нефрології, кардіології, гастроентерології та ін. напрямків.
Лікар Уролог, Андролог, Сексолог Зуган  Константин Борисович на Doc.ua
Костянтин Борисович – лікар уролог, андролог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікування урологічної патології з використанням ультразвуку, проведення інтервенційних методів лікування урологічної патології під контролем ультразвуку. Також лікар використовує малоінвазивні та ендоскопічні методи лікування урологічних захворювань.
Лікар Андролог, Уролог Рязанов Олександр Анатолійович на Doc.ua
Лікар-уролог (перша категорія), проводить стентування і катетеризацію нирки, перкутанну нефростомію, цистоскопію оглядову, простатектомію відкриту, уретрокутанеостомію. Лікує ЗПСШ, сечокам'яну хворобу, гіперплазію простати та ін.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Андролог, Уролог, Сексопатолог Гулей Ярослав Танасьєвич на Doc.ua
Гулей Ярослав Танасьєвич
Доктор Гулей Я.Т. займається терапією різних патологічних станів в урології та андрології, включаючи інфекційні процеси, супутні запалення, хвороби нирок, порушення сексуальної функції та ін. Є заслуженим лікарем України.
Лікар Андролог, Уролог Вербовій Павло Петрович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар уролог, є висококласним фахівцем в питаннях лікування чоловічого безпліддя, сексуальних розладів (використовує ЛОД-терапію, електростимуляцію), а також інфекційно-запальних захворювань чоловічих статевих органів, застосовуючи ультразвукову терапію, лазеротерапію, термотерапію.
Інститут сімейної медицини плюс (Ренесанс Технолоджі Клінік)
вул. Курнатовського, 20/1на карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Уролог, Дерматовенеролог, Сексопатолог, Андролог Багіров Андрій Альбертович на Doc.ua
Уролог вищої категорії, лікар дерматовенеролог вищої категорії, сексопатолог-андролог. Практична робота, спрямована на надання допомоги з питань профілактики і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, діагностики та лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів, використанні фізіотерапії в лікуванні захворювань органів сечостатевої сфери та ін.
«Українська медична група» на вул. Гончара
вул. Гончара, 8/5на карті
Печерськийм. Золоті ворота
Лікар Уролог, Андролог, УЗД-фахівець Дячук Михайло Дмитрович на Doc.ua
Дячук Михайло Дмитрович
Михайло Дмитрович лікар-уролог першої категорії, кандидат медичних наук. Він спеціалізується на ендоурології, проводить ендоскопічні і лапароскопічні операції, УЗД органів сечостатевої системи. Лікар є автором 30 наукових статей і 5 патентів.