Сторінка 8: Андрологи в Києві

Лікар Уролог, УЗД-фахівець, Андролог, Сексопатолог Каплун Андрій Миколайович на Doc.ua
Андрій Миколайович - лікар вищої категорії, має значний досвід роботи в області урології. Діагностує і проводить лікування простатитів, уретритів різної етіології, запальних захворювань нирок і сечового міхура і захворювань, які передаються статевим шляхом
Лікар Сексолог, Андролог, Уролог Мигов Віталій Григорович на Doc.ua
Віталій Григорович є фахівцем в області лікування інфекційних захворювань статевих органів, сечокам'яної хвороби, різних форм сексуальних девіацій, гормональних порушень чоловічої статевої сфери, захворювань репродуктивної системи у сімейних пар. Проводить лазерне видалення новоутворень, дроблення каменів передміхурової залози, електрорезекції і інші урологічні процедури
Лікар Уролог, Андролог Бабешін Дмитро Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на андрології і урології. Виконує оперативні втручання при фімозі, короткій вуздечці статевого члена, водянці оболонок яєчок, кіст придатків яєчок. Лікує такі захворювання і патології, як: сечокам'яна хвороба, уретрит, цистит, простатит
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Уролог, Андролог, УЗД-фахівець Тачко Олександр Вікторович на Doc.ua
Тачко Олександр Вікторович
21рік досвіду
Лікар уролог-андролог, кандидат наук з 2016 року. Проводить огляд, вивчення анамнезу та консультації по лікуванню захворювань урологічного профілю, призначає необхідне дообстеження, інтерпретує результати аналізів, УЗД. Призначає індивідуальний план лікування і рекомендації для профілактики захворювань.
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Лікар Сексопатолог, Уролог, Андролог Канцер Дмитро Миколайович на Doc.ua
21рік досвіду
Дмитро Миколайович - досвідчений фахівець в області урології та сексопатології. Займається лікуванням чоловічого безпліддя, хронічного простатиту, уретриту, хронічного орхоепідідіміта, еректильної дисфункції
Центр охорони здоров'я матері і дитини, відділення медичної генетики і планування сім'ї
вул. Багговутівська, 1на карті
Шевченківськийм. Дорогожичі
Виклик додому
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог Дежнюк Петро Петрович на Doc.ua
Доктор уролог-андролог, сексопатолог, діагностує і лікує захворювання зовнішніх статевих органів чоловіків, нирок, сечовивідних шляхів, сімейне безпліддя. Також проводить пластику вуздечки статевого члена, гідроцеле, сперматоцеле.
Інститут проблем терапії, медичний центр
вул. Михайла Коцюбинського, 8-Ана карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Уролог, Андролог Проскура Олександр Георгійович на Doc.ua
Лікар-уролог, лікує простатит, уретрит, нейрогенний сечовий міхур, цистит. Займається оперативним лікуванням варикоцеле, гідроцеле, фімозу.
КДЦ Шевченківського району, філіал №3
вул. Рижська, 1на карті
Шевченківськийм. Сирець
Лікар Уролог, Андролог, УЗД-фахівець Хуртак  Сергій Сергійович на Doc.ua
Займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи у чоловіків і жінок. Володіє усіма методиками інструментальної діагностики урологічних захворювань. Проводить медикаментозне лікування хвороб, викликаних порушеннями в роботі сечостатевих систем (сечокам'яній хворобі, гіперплазії передміхурової залози, ІПСШ, гострих запальних захворювань нирок тощо). Виконує малі урологічні операції (операція Бергмана Вінкельмана, операція Іваніссевіча, меатотомія, циркумцизія).
Лікар Уролог, Сексопатолог, Онколог, Андролог, УЗД-фахівець Кошель Денис Олександрович на Doc.ua
Лікар-уролог, займається лікуванням різних захворювань чоловічої сечостатевої системи інфекційного і запального характеру. Проводить консервативне та хірургічне лікування урологічних та онко-урологічної патології. Виконує діагностичні маніпуляції (уретро- цисто- уретеро- піелоскопіі) стентування сечоводів; перкутанну нефростомію і цистостомію; біопсію передміхурової залози нирки) і ін.
«Моя клініка» на Оболоні
вул. Героїв Сталінграда, 20на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Уролог, Андролог Гурженко Андрій Юрійович на Doc.ua
Уролог, андролог, автор наукових робіт в сфері онкоурології, репродуктології, сексопатології, урології і т.д. Область професійної діяльності - лікування захворювань органів малого таза у чоловіків, захворювань органів сечовиділення у жінок і чоловіків, відновлювальна і пластична хірургія в урології, лікування чоловічого безпліддя.