Сторінка 8: Андрологи в Києві

Лікар Андролог, Уролог Рязанов Олександр Анатолійович на Doc.ua
Лікар-уролог (перша категорія), проводить стентування і катетеризацію нирки, перкутанну нефростомію, цистоскопію оглядову, простатектомію відкриту, уретрокутанеостомію. Лікує ЗПСШ, сечокам'яну хворобу, гіперплазію простати та ін.
Лікар Андролог, Уролог Вербовій Павло Петрович на Doc.ua
Лікар уролог, є висококласним фахівцем в питаннях лікування чоловічого безпліддя, сексуальних розладів (використовує ЛОД-терапію, електростимуляцію), а також інфекційно-запальних захворювань чоловічих статевих органів, застосовуючи ультразвукову терапію, лазеротерапію, термотерапію.
Лікар Андролог, Сексопатолог, Уролог, Дерматовенеролог Багіров Андрій Альбертович на Doc.ua
Уролог вищої категорії, лікар дерматовенеролог вищої категорії, сексопатолог-андролог. Практична робота, спрямована на надання допомоги з питань профілактики і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, діагностики та лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів, використанні фізіотерапії в лікуванні захворювань органів сечостатевої сфери та ін.
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Дячук Михайло Дмитрович на Doc.ua
Михайло Дмитрович лікар-уролог першої категорії, кандидат медичних наук. Він спеціалізується на ендоурології, проводить ендоскопічні і лапароскопічні операції, УЗД органів сечостатевої системи. Лікар є автором 30 наукових статей і 5 патентів.
Лікар Андролог, Уролог Корицький Андрій Вікторович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-уролог, працює за такими напрямками, як оперативна і ендоскопічна урологія, займається лікуванням хвороб сечового міхура, нирок, уретри і простати, а також працює з сексуальними розладами у чоловіків
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог Данильчик Максим Михайлович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-уролог, УЗД-фахівець, працює за такими напрямками, як оперативна урологія, контактна та дистанційна літотрипсія. Проводить лікування циститу, фімозу, уретриту, баланопоститу, імпотенції, епідидиміту, орхіту.
Лікар Андролог, УЗД-фахівець, Уролог, Хірург Попович  Павло  Андрійович  на Doc.ua