Харків

Сторінка 6: Акушери-гінекологи в Харкові

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Яценко Валентина Миколаївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, має вищу лікарську категорію, в своїй роботі використовує догмати доказової медицини, володіє методами кольпоскопії, УЗД в гінекології, проводить радіохвильове лікування ерозивних уражень шийки матки за допомогою апарату "Сургитрон".
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Паращук Валентин Юрійович на Doc.ua
Валентин Юрійович - головний лікар Клініки академіка Грищенко, акушер-гінеколог, репродуктолог, професор кафедри акушерства і гінекології № 2 ХНМУ. Спеціалізується на лікуванні всіх видів жіночого безпліддя, УЗД-діагностики статевої сфери жінок, оперативної гінекології
Лікар Акушер-гінеколог Нагірний Антон Сергійович на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Аблязова Алла Олександрівна на Doc.ua
Робоча сфера Алли Олександрівни як акушера-гінеколога і лікаря УЗД, включає гінекологічний прийом, проведення ультразвукових вузькоспеціалізованих досліджень в акушерстві та гінекології: скринінг вагітних, визначення статі дитини та ін.
Лікар Акушер-гінеколог Шарлай Ірина  Ігорівна на Doc.ua
Лікар проводить лікування ерозій, запальних та незапальних захворювань у жінок, видалення поліпів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Теленчі Марина Дмитрівна на Doc.ua
Доктор Теленчі є досвідченим лікарем - гінекологом-ендокринологом, що спеціалізуються на терапії ендометріозу, полікістозу яєчників, аменореї, дисменореї, клімактеричних порушень, а також інфекційних і запальних патологій в гінекології.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Лобач Ірина Анатоліївна на Doc.ua
У сферу професійних інтересів Ірини Анатоліївни входить діагностування і подальше лікування (консервативне) хвороб гінекологічного профілю: запальних інфекцій, ерозії шийки матки, ендометріозу. Також вона діагностує доброякісні утворення, позаматкову вагітність, безпліддя.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Кузнєцова Тетяна Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Займається лікуванням таких захворювань, як: патологія шийки матки, кіста яєчника, лейоміома матки, поліп шийки матки, поліп ендометрія, бартолініт
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Михайлова Аліна Вікторівна на Doc.ua
До компетенції лікаря входить лікування таких захворювань і патологій, як: безпліддя; невиношування вагітності, синдром полікістозних яєчників, в тому числі стимуляції овуляції, порушень менструального циклу, аномальних маткових кровотеч, клімактеричних розладів, захворювань шийки матки, в тому числі біопсія, ексцизія і конізація шийки матки, патологічних виділень та інфекцій, що передаються статевим шляхом, ендометріозу, кіст яєчників, ендометриту, фіброміоми матки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Плєхова  Олеся  Олександрівна на Doc.ua
Олеся Олександрівна спеціалізується на гінекології. Займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань жіночих статевих органів, інфекцій, що передаються статевих шляхом, герпес-вірусних захворювань жіночих статевих органів, порушень менструального циклу, ендокринних патологій, кіст яєчників,безпліддя та ін. Олеся Олександрівна також консультує з приводу планування вагітності, підбору засобів контрацепції, при зниженому та підвищеному лібідо.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 9 chevron_right