Медрелакс

Клініка Медрелакс

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Масаж ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр діагностики і лікування «medrelax clinic» у Харкові проводить різнокомплексне обстеження організму на найсучаснішому європейському рівні, що дозволяє своєчасно виявляти порушення у роботі організму, поставити найбільш точний діагноз, призначити ефективне лікування і домогтися одужання пацієнта
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Юри Зойфера, 6на карті
Дзержинський (Шевченківський) м.Університет м.Наукова
Рейтинг клініки розраховується на основі

У центрі працюють висококваліфіковані фахівці, багато з яких мають вищі категорії.  На прийомі у лікаря медцентру пацієнт отримає вичерпні консультації та обслуговування на найвищому і професійному рівні.

Медичний центр «medrelax clinic» укомплектований сучасним обладнанням, де клієнтам проводять діагностичні та лікувальні процедури.

Основними напрямками лікування у медцентрі є:

• ортопедія, травматологія;
  • масаж;
  • фізіотерапії;
  • УЗД-діагностика;
  • всі види аналізів.

Перш за все, «medrelax clinic» - це клініка, у якій працює професійний колектив з лікарів, медсестер та обслуговуючого персоналу. Тут з радістю нададуть допомогу абсолютно кожному жителю Харкова та околиць міста. Лікарі установи - це кваліфіковані фахівці у своїй категорії з великим професійним досвідом. Їх знання і вміння, неодноразово відпрацьовані на практиці, дозволяють лікувати пацієнтів ефективно, якісно і безпечно. Підтримка високого рівня обслуговування досягається регулярним підвищенням кваліфікації команди, відвідуванням ними курсів і семінарів, присвячених останніх відкриттів у сфері світової медицини напрямків. У центрі пацієнти завжди зможуть розраховувати на своєчасну доступну і якісну допомогу.

Зручне розташування клініки в самому центрі міста і зручний графік роботи дозволяє пацієнтам зручно і в будь-який час дістатися до заснування.

Перевірені відгуки про клініку
Виталий 17 Травень 2021
Очень хорошая клиника, сервис на уровне, рекомендую.
Максим 14 Квітень 2021
Приветливый персонал, современно оборудовано.
Ярослав 25 Лютий 2021
Чисто, аккуратно, вежливый персонал.
Вера 19 Лютий 2021
Клиника чистая, опрятная и вежливый персонал.
Екатерина 27 Січень 2021
Очень вежливый и обходительный администратор. Все в клинике достотачно просто, но очень аккуратно, чисто, своевременно.
Філії мережі
Все клініки