Харків

Сторінка 7: Акушери-гінекологи в Харкові

Лікар Акушер-гінеколог Маракушина Євгенія Андріївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог. Займається лікуванням запальних захворювань жіночої репродуктивної системи, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Проводить кольпоскопію, радіохвильове лікування патології шийки матки. Консультує з питань планування сім'ї.
Лікар Акушер-гінеколог Іванісова Аліна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, забір та інтерпретацію аналізів, встановлення і видалення ВМС, діагностику ендокринної патології та її лікування, підбір контрацепції. Також веде вагітність. Лікує такі захворювання та патології, як: порушення оваріально-менструального циклу, аномальні маткові кровотечі, запальні хвороби органів малого тазу, статеві інфекції
Лікар Акушер-гінеколог Прокопюк Володимир Юрійович на Doc.ua
Володимир Юрійович — старший науковий співробітник. Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Займається лікуванням таких захворювань, як: кандидоз, оофорит, цервіцит, ерозія шийки матки, дисплазія шийки матки
Лікар Акушер-гінеколог Ведмедеря Любов Володимирiвна на Doc.ua
Клініка академіка Грищенка, відділення репродуктивної андрології
вул. Благовіщинська, 25на карті
Холодногірськийм. Південний вокзал
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Блажко Олена Василівна на Doc.ua
Репродуктолог в клініці професора Феськова. Професійні інтереси - лікування безпліддя у жінок і чоловіків шляхом екстракорпорального запліднення, ЕКО + ІКСІ, ЕКЗ + передімплантаційної діагностики, внутрішньоматкової інсемінації.
Клініка професора Феськова А. М.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець 305 грн; Репродуктолог 360 грн
вул. Холодногірська, 15на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Абаскулузаде Сабіна Відадієвна на Doc.ua
Сабіна Відадіївна спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають репродуктивну систему у жінок. Лікар Абаскулузаде займається лікуванням жіночого безпліддя, інфекцій, які передаються при статевому контакті, хвороб, що мають ендокринну природу (аменореї / дисменореї), запальних захворювань.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог Силіна Наталія Костянтинівна на Doc.ua
Лікар є асистентом кафедри акушерства і гінекології. Пріоритетні напрямки роботи - планування і супровід вагітності. Крім цього лікар займається діагностикою та лікуванням патології шийки матки, ендокринної гінекології, збереженням репродуктивного здоров'я жінки, підказує, як комфортніше пережити період менопаузи і період статевого дозрівання
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Маркечко Наталія Петрівна на Doc.ua
Наталя Петрівна багато років займається питаннями діагностики і делікатної терапії патологій жіночих статевих органів і системи репродукції в цілому, інфекцій, які передаються за допомогою статевого акту, гормональних порушень, що впливають на здоров'я статевої системи жінка.
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр
вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівськийм. Героїв праці
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жданова Ельміра Вагіфівна на Doc.ua
Ельміра Вагіфовна завідувачка відділення. Лікар має багаторічний успішний досвід ведення вагітних, консультація гінеколога - ендокринолога, консультації з виявлення та лікування безпліддя в сімейних парах.
Медичний центр Еввіва
вул. Сумська, 90на карті
Київський
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Іллєнко Ганна Ігорівна на Doc.ua
Проводить консультації, різні види діагностичних досліджень (в тому числі проводить УЗД судин), лікувально-діагностичне вишкрібання, лазерне видалення доброякісних новоутворень зовнішніх статевих органів, лазерне лікування ерозії шийки матки, спеціалізується на підборі контрацепції, лікування безпліддя, інфекційних і запальних захворювань, запровадження і видаленні ВМС. У своїй практиці використовує замісну гормонотерапію.