Харків

Сторінка 2: Акушери-гінекологи в Харкові

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Феськова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Консультація від660 грн
Ірина Анатоліївна – кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог, лікар УЗД. Складається в УАРМ – Українській асоціації репродуктивної медицини та ESHRE – Європейській асоціації репродукції людини та ембріології. Спеціалізується на репродуктивній медицині, лікуванні клімактеричних розладів, ендометріозу, ерозії шийки матки, вульвовагініту, сальпінгооофориту, дисплазії шийки матки, мікоплазмозу, уреаплазмозу, трихомоніазу. Ірина Анатоліївна проводить УЗД органів малого тазу жінки, УЗД прохідності маткових труб (ехогістеросальпінгоскопія).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жуліков Олег Олександрович на Doc.ua
Акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, має вищу категорію, заслужений лікар України. Проводить гінекологічні операції (видалення бартолінової залози, міоми матки, матки і яєчників, лабіопластику статевих губ і ін.), лікування жіночих захворювань і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Феськов Олександр Михайлович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Консультація від1500 грн
Олександр Михайлович – доктор медичних наук, професор, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-репродуктолог вищої категорії, лікар УЗД. Складається в Європейській асоціації репродуктологів та ембріологів (ESHRE). Є дійсним членом президії Української асоціації репродуктивної медицини, членом асоціації акушерів-гінекологів України, Американської асоціації репродуктивної медицини (ASRM). Протягом 20 років займається репродуктивною медициною, а саме – лікуванням безпліддя. Має різні методики діагностування ультразвуковим обладнанням. Проводить гінекологічні операції: Лапаротомія, Лапароскопія, Гістероскопія.
Лікар Акушер-гінеколог Бікетова Юлія Миколаївна на Doc.ua
Консультує з планування вагітності, питань контрацепції, проводить діагностику безпліддя у жінок, за свідченнями виконує медикаментозні аборти на ранніх термінах. Спеціалізується на діагностиці та терапії таких захворювань репродуктивної сфери, як міома, ендометріоз, ерозія шийки матки, запальні захворювання органів малого таза. Грамотно призначає лабораторне обстеження та інші необхідні додаткові дослідження, проводить кольпоскопію, ультразвукову діагностику.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Козар Леонід Якович на Doc.ua
Акушер-гінеколог, УЗД-лікар, працює головним лікарем в клініці професора Феськова. Займається питаннями жіночого здоров'я - лікує ендометріоз, аменореї, олігоменореї, ерозію шийки матки та інші хвороби сечостатевої системи.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Рижков Артем В'ячеславович на Doc.ua
Артем Вячеславович є висококваліфікованим акушером-гінекологом, фахівцем з ультразвукової діагностики, а також по ендоскопічному дослідженні організму. Він займається проведенням лапароскопічних операцій, радіохвильового лікування ерозії шийки матки, фертилоскопії, гістерорезектоскопії, гістероскопії, кольпоскопії, конізації шийки матки, пластичних операцій на зовнішніх статевих органах.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Божко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна займається лікуванням гінекологічних захворювань у жінок, проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію, лікує такі захворювання як, молочниця, ендометріоз, кіста яєчника і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жулікова Марина Валентинівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, проводить лікування інфекційних хвороб статевих органів жінок (запальних, гормональних та інфекційних). Займається усуненням слабкості м'язів таза, нетриманням сечі у жінок.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жулікова Марина Валентинівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, проводить лікування ЗПСШ, хвороб шийки матки, жіночої безплідності, працює в такому напрямку, як хірургічна гінекологія, виконуючи велику кількість різних операцій, які спрямовані на оздоровлення жіночих статевих органів.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Осовький Ігор Костянтинович на Doc.ua
Доктор-репродуктолог, акушер-гінеколог проводить консультативні прийоми жінок, бажаючих подбати про своє здоров'я. Діагностує ендокринні патології і займається їх лікування, встановлює і видаляє ВМС, інтерпретує аналізи. До лікаря можна звертатися при необхідності отримати послугу екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) або внутрішньоматкової інсемінації (ВМІ)
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right