Харків

Сторінка 3: Акушери-гінекологи в Харкові

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Дроговоз Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар кабінету патології шийки матки. Лікар лікує всі види жіночого безпліддя і будь-які патології шийки матки, проводить УЗД-діагностику жіночих статевих органів щитовидної і молочних залоз. Є автором наукових публікацій (15) і асистентом кафедри акушерства і гінекології ХНУ ім. В.Н. Каразіна.
Лікар Акушер-гінеколог Бардадим Ольга Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст з лікування ерозій шийки матки і запальних захворювань органів малого таза. Має величезний досвід в проведенні кольпоскопії. Професіонально займається лікуванням патологічного клімаксу.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Лабузна Юлія Володимирівна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Займається лікуванням таких захворювань, як: патологія шийки матки, поліпи ендометрію, гіперплазія ендометрія, кісти яєчників, лейоміома матки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Блажко Юлія Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні жіночого безпліддя, плануванні та веденні фізіологічної і патологічної вагітності. Проводить дослідження і корекцію гормонального фону, лікування запальних захворювань репродуктивних органів, патологічних змін тканин шийки матки, кістозних утворень яєчників, різних порушень менструальної функції та інших захворювань, що перешкоджають зачаття і виношування вагітності. Виконує ультразвукову діагностику, кольпоскопію, ендоскопічні оперативні втручання.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Луцький Андрій Сергійович на Doc.ua
Консультація від450 грн
Область лікарських інтересів Андрія Сергійовича - сучасні репродуктивні технології, лікування вторинного безпліддя у жінок, терапія запальних і передракових станів жіночої репродуктивної системи.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Козьмук Олена Вікторівна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики, гінеколог-ендокринолог, лікує загрози викидня і передчасних пологів, генітальні інфекції, що передаються статевим шляхом, супутні патології під час вагітності.
Лікар Акушер-гінеколог Радишевська Лілія Марковна на Doc.ua
Лілія Марківна займається діагностикою та лікування таких захворювань і станів, як: вульвовагиніти, кольпіти, кісти яєчників, аднексити, генітальний герпес, гіперплазія ендометрію, дисплазія шийки матки, мікоплазмоз, молочниця (кандидоз), трихомоніаз, уреаплазмоз, хламідіоз, ендометріоз, ендометрит, ерозія шийки матки, сальпінгоофорити, ендоцервіцити, конділломи
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Нестерук Анна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та репродуктології. Проводить консультативний прийом, забір та інтерпретацію аналізів, встановлення і видалення ВМС, діагностику ендокринної патології та її лікування, підбір контрацепції, застосовує методики ДРТ
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Паращук Валентин Юрійович на Doc.ua
Валентин Юрійович - головний лікар Клініки академіка Грищенко, акушер-гінеколог, репродуктолог, професор кафедри акушерства і гінекології № 2 ХНМУ. Спеціалізується на лікуванні всіх видів жіночого безпліддя, УЗД-діагностики статевої сфери жінок, оперативної гінекології
Лікар Акушер-гінеколог Нагірний Антон Сергійович на Doc.ua
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right