Харків

Сторінка 4: Акушери-гінекологи в Харкові

Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог Феськов Олександр Михайлович на Doc.ua
Олександр Михайлович – доктор медичних наук, професор, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-репродуктолог вищої категорії, лікар УЗД. Складається в Європейській асоціації репродуктологів та ембріологів (ESHRE). Є дійсним членом президії Української асоціації репродуктивної медицини, членом асоціації акушерів-гінекологів України, Американської асоціації репродуктивної медицини (ASRM). Протягом 20 років займається репродуктивною медициною, а саме – лікуванням безпліддя. Має різні методики діагностування ультразвуковим обладнанням. Проводить гінекологічні операції: Лапаротомія, Лапароскопія, Гістероскопія.
Лікар Акушер-гінеколог Бікетова Юлія Миколаївна на Doc.ua
Консультує з планування вагітності, питань контрацепції, проводить діагностику безпліддя у жінок, за свідченнями виконує медикаментозні аборти на ранніх термінах. Спеціалізується на діагностиці та терапії таких захворювань репродуктивної сфери, як міома, ендометріоз, ерозія шийки матки, запальні захворювання органів малого таза. Грамотно призначає лабораторне обстеження та інші необхідні додаткові дослідження, проводить кольпоскопію, ультразвукову діагностику.
Інтермед на Барабашова
вул. Барабашова, 6 а (Будівля адміністрації ТП №3 (колишня будівля обленерго))на карті
Салтівськийм. Академіка Барабашова
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Козар Леонід Якович на Doc.ua
Акушер-гінеколог, УЗД-лікар, працює головним лікарем в клініці професора Феськова. Займається питаннями жіночого здоров'я - лікує ендометріоз, аменореї, олігоменореї, ерозію шийки матки та інші хвороби сечостатевої системи.
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Божко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна займається лікуванням гінекологічних захворювань у жінок, проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію, лікує такі захворювання як, молочниця, ендометріоз, кіста яєчника і т.д.
Основ’янський
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Рижков Артем В'ячеславович на Doc.ua
Артем Вячеславович є висококваліфікованим акушером-гінекологом, фахівцем з ультразвукової діагностики, а також по ендоскопічному дослідженні організму. Він займається проведенням лапароскопічних операцій, радіохвильового лікування ерозії шийки матки, фертилоскопії, гістерорезектоскопії, гістероскопії, кольпоскопії, конізації шийки матки, пластичних операцій на зовнішніх статевих органах.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жулікова Марина Валентинівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, проводить лікування інфекційних хвороб статевих органів жінок (запальних, гормональних та інфекційних). Займається усуненням слабкості м'язів таза, нетриманням сечі у жінок.
Основ’янський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Прохоренко Роман Іванович на Doc.ua
Роман Іванович - акушер-гінеколог, УЗД-лікар. Доктор Прохоренко займається діагностикою і подальшим лікуванням всіх видів гінекологічних захворювань, лікуванням всіх видів безпліддя, проблемами невиношування вагітності, проводить гінекологічні операції.
Інтермед на Барабашова
Салтівськийм. Академіка Барабашова
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жулікова Марина Валентинівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, проводить лікування ЗПСШ, хвороб шийки матки, жіночої безплідності, працює в такому напрямку, як хірургічна гінекологія, виконуючи велику кількість різних операцій, які спрямовані на оздоровлення жіночих статевих органів.
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог Осовький Ігор Костянтинович на Doc.ua
Доктор-репродуктолог, акушер-гінеколог проводить консультативні прийоми жінок, бажаючих подбати про своє здоров'я. Діагностує ендокринні патології і займається їх лікування, встановлює і видаляє ВМС, інтерпретує аналізи. До лікаря можна звертатися при необхідності отримати послугу екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) або внутрішньоматкової інсемінації (ВМІ)
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець 305 грн; Репродуктолог 360 грн
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог Дроговоз Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар кабінету патології шийки матки. Лікар лікує всі види жіночого безпліддя і будь-які патології шийки матки, проводить УЗД-діагностику жіночих статевих органів щитовидної і молочних залоз. Є автором наукових публікацій (15) і асистентом кафедри акушерства і гінекології ХНУ ім. В.Н. Каразіна.
Клініка академіка Грищенка (Імплант), відділення допоміжних реппродуктивних технологій
вул. Благовіщенська, 25на карті
Холодногірськийм. Південний вокзал