Халіпа Роман Федорович

Відгуки про лікаря Халіпа Роман Федорович

Лікар першої категорії
25 років досвіду
Дорослі
Лікар проводить ультразвукові дослідження всіх органів і систем (крім серця і судин). Займається лікуванням таких захворювань, як кіста яєчника, кольпіт, фіброміома матки, ерозія шийки матки, мастопатія та ін.
Сімейна консультація
ул. Шевченко, 142на карті
Дзержинський (Шевченківський)м. Київська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 29 Липень Пт 30 Липень Сб 31 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
51 Відгуки
Лариса 18 Червень 2021
Была на консультации у маммолога Халипа Романа Фёдоровича. Очень хороший, внимательный доктор. Выслушал все жалобы, задал уточняющие вопросы. Ответил на все мои вопросы, все объяснил. Рекомендую.
Валерия 11 Вересень 2020
Доктор объяснил, что у него очень мало времени. Мне даже вопросы не захотелось задавать, дополнительные.
Анна 02 Липень 2020
Понравилось то, что был длительный прием, он никуда не спешил и хорошо все осмотрел. Не понравилось лишь то, что он назначил анализы и настоятельно рекомендовал их сдавать в этой же клинике.
Инна 01 Липень 2020
Все в порядке, все устроило. Внимательный специалист, все грамотно рассказал.
Атар 30 Травень 2020
Доктор выполнил свою работу, все объяснил.
Аноним 04 Березень 2020
Все сподобалося, але я записувалася на консультацію по одній ціні, а мені за замовченням ще зробили УЗД. Хоча в мене з собою було два УЗД, від двох інших спеціалістів. І за це, з мене взяли знову гроші. Якби зі мною це оговорили, щоб я на щось розраховувала. А так, це мені не сподобалося.
Елена 10 Лютий 2020
Доктор ответил на все мои вопросы, доступно все объяснил, рассказал и показал, очень качественно сделал мне узи. Все прошло хорошо
Инна 25 Січень 2020
Все понравилось, все понятно, хорошо.
Наталия 13 Січень 2020
Доктор все объяснил.
Ирина 09 Грудень 2019
Хороший доктор, я давно к нему хожу.
Показати ще 9 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Харків