Харків

Сторінка 8: Акушери-гінекологи в Харкові

Лікар Акушер-гінеколог Рудавіна Анна Віталіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог. Успішно працює в таких напрямках: кольпоскопія і патологія шийки матки, ультразвукова діагностика, діагностична гістероскопія. Займається сучасними проблемами допомоги вагітним в умовах жіночої консультації.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Беліченко Наталія Павлівна на Doc.ua
Лікар гінеколог, працює з дітьми, проводить консультативний прийом, а також УЗД для виявлення різних патологій, що дозволяє ефективно лікувати кісту яєчника, молочницю, вагініт, оофорит і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Колосова Аліна Олександрівна на Doc.ua
Консультація від800 грн
Колосова Аліна Олександрівна, лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД. Стаж 15 років. Пріоритетні напрямки лікування: профілактика гінекологічних захворювань, лікування гінекологічних захворювань, що передаються статевим шляхом, діагностика і корекція гормональних порушень жіночої статевої системи, порушення менструального циклу, прегравідарна підготовка до вагітності, ведення вагітності, медичний супровід доброякісних пухлинних утворів жіночих статевих органів, супровід вікових змін повʼязаних з настанням менопаузи.
Лікар Акушер-гінеколог Сикал Христина Вадимівна на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Оніщенко  Яна  Сергіївна на Doc.ua
Лікарка вміє вдало знайти підхід до кожного пацієнта (навіть найменших), уважно та ретельно підходить до захворювання кожного пацієнта, назначаючи індивідуальний план лікування та дообстежень та у разі потреби корегує його, виходячи зі скарг та динаміки лікування.
Лікар Акушер-гінеколог Руденко Юлія Юріївна на Doc.ua
Спеціаліст з діагностування та лікування захворювань з області гінекології. Проводить комплексну профілактику патологій, використовуючи в роботі безліч сучасних методик лазерної терапії та малоінвазивної хірургії.
Лікар Акушер-гінеколог Колесник Христина Романівна на Doc.ua
Христина Романівна – лікар-акушер-гінеколог
Лікар Акушер-гінеколог Железняков Олександр Юрійович на Doc.ua
Акушер-гінеколог, онкогінеколог, кандидат медичних наук, доцент. Успішно працює в таких напрямках: ведення вагітності та пологів різного ступеня складності; діагностика і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом; діагностика і лікування патологій шийки матки; діагностика, консервативне і хірургічне лікування лейоміоми матки, пухлин яєчників, опущень і випадінь органів малого таза; діагностика і лікування безпліддя та ін.
Лікар Акушер-гінеколог Радишевская Лилия Марковна на Doc.ua
Лікар Акушер-гінеколог Лапоніна Ірина Станіславівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог. Займається лікуванням запальних захворювань органів малого таза і захворювань, пов'язаних з порушеннями циклу.