Харків

Сторінка 5: Акушери-гінекологи в Харкові

Лікар Акушер-гінеколог Бардадим Ольга Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст з лікування ерозій шийки матки і запальних захворювань органів малого таза. Має величезний досвід в проведенні кольпоскопії. Професіонально займається лікуванням патологічного клімаксу.
Lazer Medical, медичний центр
вул. Героїв Харкова 37на карті
Київськийм. Площа Конституції
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Торяник Еріка Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та УЗД-діагностики. Займається лікуванням таких захворювань, як: кольпіт, цервіцит, ектопія, хламідіоз, гонорея, кандидоз, дисплазія та інші. Еріка Леонідівна постійно удосконалює свої навички кваліфікації на курсах і семінарах. Веде прийом для пацієнток з 16 років
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог Блажко Юлія Сергіївна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні жіночого безпліддя, плануванні та веденні фізіологічної і патологічної вагітності. Проводить дослідження і корекцію гормонального фону, лікування запальних захворювань репродуктивних органів, патологічних змін тканин шийки матки, кістозних утворень яєчників, різних порушень менструальної функції та інших захворювань, що перешкоджають зачаття і виношування вагітності. Виконує ультразвукову діагностику, кольпоскопію, ендоскопічні оперативні втручання.
Клініка академіка Грищенка (Імплант), відділення допоміжних реппродуктивних технологій
Холодногірськийм. Південний вокзал
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Ендоскопіст, УЗД-фахівець Лоскутов Володимир Миколайович на Doc.ua
Кандидат медичних наук і лікар вищої категорії Лоскутов Володимир Миколайович. Проводить консультативні прийоми, лапароскопію, гістероскопію, кольпоскопію, УЗД-діагностику і дослідження плода в першому, другому і третьому триместрах вагітності. Веде прийом для дітей від 1 року
Медичний центр «DOCTOR»
Вул. Я.Мудрого (Петровського), 26/28Вна карті
Київськийм. Пушкінська
Медичний центр «Інстинкт Сонця»
вул. Римарська, 26на карті
Шевченківський
Мілнер Медікал, багатопрофільний клініко-діагностичний центр
Консультация с осмотром - 645 грн; консультация без осмотра - 595 грн
вул. Сумська, 13на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Лабузна Юлія Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Займається лікуванням таких захворювань, як: патологія шийки матки, поліпи ендометрію, гіперплазія ендометрія, кісти яєчників, лейоміома матки
Клініка академіка Грищенка, відділення оперативної гінекології та лікувальний стаціонар
вул. Полтавський шлях, 34на карті
Холодногірськийм. Південний вокзал
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог, УЗД-фахівець Луцький Андрій Сергійович на Doc.ua
Область лікарських інтересів Андрія Сергійовича - сучасні репродуктивні технології, лікування вторинного безпліддя у жінок, терапія запальних і передракових станів жіночої репродуктивної системи.
Холодногірськийм. Південний вокзал
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець, Гінеколог Козьмук Олена Вікторівна на Doc.ua
Лікар ультразвукової діагностики, гінеколог-ендокринолог, лікує загрози викидня і передчасних пологів, генітальні інфекції, що передаються статевим шляхом, супутні патології під час вагітності.
Медичний центр b-healthy clinic
пр.Московський 268-Бна карті
Немишлянськийм. Тракторний завод
Лікар Акушер-гінеколог Радишевська Лілія Марковна на Doc.ua
Лілія Марківна займається діагностикою та лікування таких захворювань і станів, як: вульвовагиніти, кольпіти, кісти яєчників, аднексити, генітальний герпес, гіперплазія ендометрію, дисплазія шийки матки, мікоплазмоз, молочниця (кандидоз), трихомоніаз, уреаплазмоз, хламідіоз, ендометріоз, ендометрит, ерозія шийки матки, сальпінгоофорити, ендоцервіцити, конділломи
Медрелакс
Консультація лише онлайн
вул. Плеханівська, 19ана карті
Основ’янськийм. Проспект Гагаріна
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Нестерук Анна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та репродуктології. Проводить консультативний прийом, забір та інтерпретацію аналізів, встановлення і видалення ВМС, діагностику ендокринної патології та її лікування, підбір контрацепції, застосовує методики ДРТ
Клініка професора Феськова А. М.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець 305 грн; Репродуктолог 360 грн
вул. Холодногірська, 15на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог Паращук Валентин Юрійович на Doc.ua
Валентин Юрійович - головний лікар Клініки академіка Грищенко, акушер-гінеколог, репродуктолог, професор кафедри акушерства і гінекології № 2 ХНМУ. Спеціалізується на лікуванні всіх видів жіночого безпліддя, УЗД-діагностики статевої сфери жінок, оперативної гінекології